5.ua

Українські генерали попередили Путіна, що майже готові стріляти

  До президента Росії Путіна звернулись 15 генералів української армії. Про це 14 березня повідомляється прес-службою Міністерства оброни України.

  "Введення підрозділів і частин ВДВ, спеціального призначення, механізованих військ, авіації, кораблів Збройних Сил РФ на територію Кримського півострова є відкритою агресією проти суверенної держави – України. Блокування, захоплення, роззброєння військових частин і кораблів Збройних Сил України, примушення до зради українських військовослужбовців може привести до непоправних наслідків", - сказано в зверненні.

  Також генерали Української армії повідомили російського керманича про те, що настрої серед українського війська швидко змінюються в сторону негативного відношення до росіян і це погіршення цілком на совісті керівництва Росії.

  "Український солдат поки морально не готовий стріляти в російського солдата. При подальшій ескалації неправомірних дій російських військ у Криму ситуація може різко змінитися. Матері наших солдатів ніколи нам не пробачать, якщо проллється солдатська кров", - впевнені українські генерали.

  Військові начальники закликали зупинити агресію та негайно вивести російські війська з території України до місць постійної дислокації.

  Адже "всі виниклі питання ще можна і потрібно вирішити політичним і дипломатичним шляхами", - зазначили автори звернення (серед яких, Генерали армії України: Радецький, Кузьмук, Шкідченко, Кіріченко, Свіда і генерал-полковники Петрук, Лопата, Ткачов, Собков, Затинайко, Шуляк, Біжан, Стеценко, Міхайліченко, Руснак).

  Попередній матеріал
  У Криму влаштували "живий ланцюг" на підтримку єдності України (оновлено)
  Наступний матеріал
  ООН: в Україні немає обмеження прав росіян і військове втручання іншої країни невиправдане
  Теги:
  Loading...