osvita.mediasapiens.ua

ОБСЄ відреагувала на список "терористів та екстремістів" РФ

  Держава несе відповідальність за безпеку журналістів і не має ставити їх під загрозу, ґрунтуючись на підозрах прокурорів за антиекстремістським законодавством, наголосили в ОБСЄ

  В Організації з безпеки і співпраці в Європі висловили занепокоєння з приводу публікації в Росії розширеного переліку "терористів і екстремістів", до якого потрапили й працівники ЗМІ. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  За словами представника ОБСЄ у справах свободи ЗМІ Дуні Міятович, оприлюднення цього переліку Федеральної служби фінансового моніторингу Росії може поставити журналістів та їхню безпеку під загрозу.

  Держава несе відповідальність за безпеку журналістів і не має ставити їх під загрозу, ґрунтуючись на підозрах прокурорів за антиекстремістським законодавством, наголосила вона.

  Крім того, Міятович звернула увагу, що у списку є кримські журналісти Микола Семена та Анна Андрієвська з Центру журналістських розслідувань.

  Нагадаємо, до списку терористів та екстремістів Росії внесли імена 22 уродженців окупованого Криму. Росфінмоніторинг зарахував до терористів і екстремістів всю "кримську четвірку" політв'язнів у "справі Сенцова": Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Олексія Чирнія і звільненого нещодавно Геннадія Афанасьєва.

  Як стало відомо, до списку потрапили й деякі українські організації. Зокрема, "Братство", "Правий сектор", "Тризуб", УНА-УНСО та УПА, які внесені у списку до розділу "Російські юридичні особи".

  Попередній матеріал
  З окупованого Криму до Москви вивезли картини відомого художника Айвазовського
  Наступний матеріал
  Порошенко відвідав презентацію документальної кінострічки "Крим.Спротив"

  У Росії оприлюднили список "терористів та екстремістів": серед них – Сенцов, Кольченко, Афанасьєв

  Чубаров прокоментував російський список "екстремістів та терористів"

  Держдума РФ схвалила репресивні "антитерористичні закони": відтепер "недонесення" – злочин

  Конституційна комісія має звернути увагу на поправку щодо позбавлення громадянства за сепаратизм і тероризм - експерт