5 канал

Чубаров прокоментував російський список "екстремістів та терористів"

  Голова Меджлісу вважає, що Кремль умисно тримає жителів окупованого півострова в напрузі

  Звернення, які підписують російські окупанти у Криму, розраховані виключно на жителів півострову. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи різного роду повідомлення, що обвинувачують Меджліс в екстремізмі та тероризмі. Про це повідомляє "ЛІГА.БізнесІнформ"

  "Основний адресат – це, власне, мешканці Криму. Поза Кримом, окупованим Росією, ніхто не надає цим документам, які ухвалює маріонеткова влада у Криму, будь-якого значення", – заявив він.

  За словами Чубарова, у такий спосіб кремлівські маріонетки прагнуть призначити "ворогів" та відволікти увагу жителів півострова від соціальних проблем.

  "Потрібно певним чином тримати населення у напруженні. Відповідно, цьому населенню й надалі будуть усе більше вказувати на противників, ворогів, які не дають цим зрадникам, що сидять у парламенті Криму, досягати такого гарного рівня життя у Криму. Вони шукають ворогів, і вони вказують на ворогів. Зараз це – кримські татари, Меджліс кримськотатарського народу", – підкреслив він.

  Як відомо, до списку терористів та екстремістів Росії внесли імена 22 уродженців окупованого Криму. Росфінмоніторинг зарахував до терористів і екстремістів всю "кримську четвірку" політв'язнів у "справі Сенцова": Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Олексія Чирнія і звільненого нещодавно Геннадія Афанасьєва.

  Нагадаємо, 5 травня Джемілєв оприлюднив список кримських татар, яких ув’язнили російські окупанти. У переліку значилося 14 імен.

  Попередній матеріал
  Україна відновила поставки газу з Угорщини
  Наступний матеріал
  Усика виключили з рейтингу IBF через "неправильні" пріоритети
  Loading...

  У Росії оприлюднили список "терористів та екстремістів": серед них – Сенцов, Кольченко, Афанасьєв

  "Ми довго не могли наважитись" – "Миротворець" опублікував черговий список журналістів

  Джемілєв оприлюднив список кримських татар, яких ув’язнили російські окупанти

  У Криму окупаційна влада заборонила лікарям спілкуватися з журналістами