Артем Ситник
Артем Ситник НАБУ

"Оборонні" махінації: Ситник каже, що фігурант справи Шевченко ніколи не був співробітником НАБУ

Читайте по-русски
Згадуваний журналістами Євген Шевченко лише "співпрацював" із НАБУ по окремих справах

Антикорупційне бюро розпочало службове розслідування на підставі інформації, оприлюдненої журналістами проекту Bihus.info. Про таке в коментарі заявив директор НАБУ Артем Ситник.

За словами чільника Національного антикорупційного бюро, в журналістському розслідуванні є "певні неточності".

"Євген Шевченко – це не представник НАБУ і ніколи ним не був. Це особа, яка давала згоду на потенційне співробітництво з НАБУ по окремим справам", – каже Ситник.

Він також додав, що "співробітництво" відбувалося в рамках законодавства, і надалі отримає правову оцінку в рамках службового розслідування. 

При цьому, каже директор НАБУ, детективи не мали доступу до листування Гладковського та Жукова. А для проведення службового розслідування Антикорупційне бюро має отримати носії, на яких зберігається ця переписка, а також матеріали ГПУ.

"Декілька днів тому ми розпочали службове розслідування. Його проводить управління внутрішнього контролю НАБУ. Висновок цього розслідування після його отримання буде пред’явлено національній комісії, якщо будуть підстави для притягнення до відповідальності працівників НАБУ", – зауважив Ситник.

За його словами, Бюро зацікавлене в тому, аби надати абсолютно всі матеріали, які будуть необхідні колегам з ДБР у ході проведення розслідування корупційних схем в оборонній сфері України.

Як відомо, напередодні журналісти Bihus.Info оприлюднили фінальну частину розслідування про закупівлі "Укроборонпрому", фігурантами в якому виступають посадовці Генеральної прокуратури та Антикорупційного бюро України.

У розслідуванні йдеться, зокрема, про те, що група осіб домовляється про передачу хабара правоохоронцям, аби ті не проводили розслідування і не притягували до відповідальності осіб, причетних до оборудок між держконцерном "Укроборонпром" та фірмою "Оптимаспецдеталь". Йдеться про укладення договорів на поставки військового обладнання до державних оборонних компаній.

Попередній матеріал
Без жодного пострілу: репортаж з бойового розгортання артилеристів ЗСУ на передовій
Наступний матеріал
Фінал розслідування про "схематоз" на оборонці: чільники відомств, що фігурують у матеріалі, озвучили свої версії
Loading...