Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Обіцянки на стадіоні були викинуті в смітник: "Голобородько" став для платників податків найдорожчим президентом в історії – Порошенко

  Читайте по-русски
  Він зауважив, що натомість у бюджеті планують на 7% скоротити субсидії для малозабезпечених громадян

  Витрати на Офіс Зеленського, закладені у проєкті бюджету на наступний рік, свідчать, що в реальності президент "Голобородько" обходиться платникам податків найдорожче за всю історію України. Про це у Дніпрі заявив п’ятий Президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. Він нагадав, що у проєкті держбюджету зросли видатки на силовиків і на утримання оточення Зеленського. 

  "І себе, рідненького, теж не забули – на ДУС додали 700 мільйонів, на Офіс президента додали майже 400 мільйонів. Навіщо? Бо ДУС – це котеджі, які називаються "державні дачі", куди він переїхав. Ну, звичайно ж, їх треба утримувати", – іронізує політик. 

  "Колись вони казали, що їздитимуть на велосипедах у кортежах. Гроші, які виділені цього року, – у світі нема такої кількості велосипедів, щоб освоїти речі. І знову коштом платників податків", – обурюється Петро Порошенко. 

  "При тому, що власної нерухомості і в Зеленського, і в усієї цієї команди – аж декларація "тріщить", і ще не все там вказано. "Голобородько" став найдорожчим з точки зору державних витрат президентом України", – констатував Порошенко. 

  Він зауважив, що натомість у бюджеті планують на 7% скоротити субсидії для малозабезпечених громадян.

  "Це при тому, що за всіма прогнозами, ринкова ціна на газ істотно зросте, а відповідно – і тарифи. Це при тому, що й поточного року вони вже на два мільярди скоротили видатки на субсидії. Це значить, що найменш захищеним верствам населення – тим, хто отримує зараз субсидії – точно доведеться важче у 2021 році", – прогнозує п’ятий Президент. 

  "Я вам ничего не должен" – реалізується чітка обіцянка. А обіцянки на стадіоні були викинуті в смітник одразу ж після їх оголошення", – зазначає лідер "Європейської солідарності". 

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський продовжує втрачати підтримку серед жителів столиці.

  Попередній матеріал
  Тадж-Махал після 6 місяців карантину знову приймає туристів
  Наступний матеріал
  "Зелена" влада забрала у Дніпра 2 млрд грн – Порошенко
  Loading...

  Промова Петра Порошенка – трансляція

  Петро Порошенко відвідує музей "Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО"

  Промова лідера "ЄС" Петра Порошенка в Тернополі – відео

  "Ця влада не любить армію": Порошенко гостро розкритикував скорочення видатків на ЗСУ в бюджеті-2021

  Промова лідера "ЄС" Петра Порошенка у Вінниці – відео

  ДБР витрачає гроші платників податків на фейкові справи – адвокати про повторний арешт картин Порошенка