Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

"Зелена" влада забрала у Дніпра 2 млрд грн – Порошенко

Читайте по-русски
Справжньою роллю президента є не приїжджати на міст і укладати парі, а забезпечити економічне зростання регіонів, сказав політик

Вибори 25 жовтня мають загальнодержавне значення, а місцеве самоврядування має стати запобіжником некомпетентності чинної влади, заявив лідер "Європейської Солідарності", п’ятий Президент Петро Порошенко. Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Роль президента – забезпечити зростання економіки, зростання фінансової бази місцевого самоврядування. А вони вже без тебе розберуться – чи міст будувати, чи метро. Єдине, що треба – дозвіл на вибухові роботи дай, вони вже рік чекають. За що ти так Дніпро не любиш?" – звернувся Порошенко до Зеленського.

"Наше завдання – захистити Дніпро. Я кожен день помічаю добрі плоди децентралізації, розвиток інфраструктури. Але як ми дали – так теперішня влада може і забрати. Так, як вона це продемонструвала під час коронавірусу. І грошей в кишені точно не залишиться", – іронізує політик.

"Місцеве самоврядування – перше, в кого вони забрали гроші. Конкретно у Дніпра забрали 2 млрд гривень. Хто може захистити? Чи може міський голова захистити, навіть якщо він найкращий? Ні. Бо вони порушують закони – і немає захисту", – зазначив Петро Порошенко.

Він наголосив, що саме тому вибори 25 жовтня мають загальнодержавне значення, а місцеве самоврядування має стати одним з ключових запобіжників некомпетентності "зеленої" влади.

Як повідомляв 5.ua, Порошенко гостро розкритикував скорочення видатків на ЗСУ в бюджеті-2021.

Попередній матеріал
Обіцянки на стадіоні були викинуті в смітник: "Голобородько" став для платників податків найдорожчим президентом в історії – Порошенко
Наступний матеріал
В Єгипті археологи розкопали десятки закритих саркофагів, яким близько 2,5 тис. років
Loading...