5 канал

Об'єктивних підстав для проведення дострокових парламентських виборів немає – Золкіна

Рівень довіри громадськості до чинних політичних діячів на сьогодні надзвичайно низький, зазначила політичний аналітик Марія Золкіна

На сьогодні об'єктивних підстав для проведення дострокових парламентських виборів немає. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила політичний аналітик фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" Марія Золкіна.

"Для мене, насправді, важливішим є не ті цифри, які свідчать про рівень підтримки ідеї з достроковими виборами, а те, що переважна частина українців не вірить у те, що новий склад парламенту в разі дострокових виборів буде кращим за нинішній. І це означає, що як до нинішніх, так до потенційно нових гравців, які можуть з'явитися в парламенті, обраному на дострокових виборах, рівень довіри у громадської думки надзвичайно низький на сьогодні і тому напевне, ну звичайно, цим будуть користуватися, я маю на увазі, політичні сили, але на сьогодні об'єктивних підстав для проведення дострокових парламентських виборів немає", – зазначила вона.

За її словами, якщо оцінювати ризики, плюси й мінуси ідеї з достроковими виборами, то кращим рішенням є продовження функціонування чинного парламенту максимально довше. 

"Якщо оцінювати ризики, плюси і мінуси ідеї з достроковими виборами порівняно з тим, щоб цей парламент продовжував працювати якомога довше, то, напевне, мої симпатії як аналітика і в тому числі з точки зору певної стабільності на рівні громадських настроїв – більше на тому, щоб парламент максимально продовжив функціонувати в нинішньому вигляді", – зауважила Золкіна.

Нагадаємо, народний депутат від БПП Сергій Лещенко не виключає, що найближчим часом в Україні таки відбудуться нові парламентські вибори, оскільки чинний парламент не відповідає інтересам українців.

Попередній матеріал
Німецька розвідка активно шпигувала за лідерами ЄС та НАТО – ЗМІ
Наступний матеріал
УЄФА визначив кращого гравця Євро-2016
Теги:
Loading...

У проміжних виборах на семи округах буде рекордно багато технічних кандидатів – ГМ "Опора"

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на довибори у Верховну Раду

Саакашвілі: Україні не уникнути дострокових парламентських виборів

Експерт про політичну кар’єру Савченко: Дострокові вибори до ВР стають на крок ближчими

Якщо суспільство не побачить позитивних зрушень за рік, питання дострокових виборів постане знову – експерт

5 канал - трансляція наживо