Майно Ігоря Петрашка
Майно Ігоря Петрашка фото Радіо Свобода

Новий міністр економіки Петрашко не задекларував садибу під Києвом і квартиру в Москві – "Схеми"

Читайте по-русски
У своїй декларації новопризначений урядовець вказав лише одну квартиру в Києві

Новий міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко "не встиг" вказати у своїй декларації квартиру дружини (вона громадянка Росії) в Москві, маєток під Києвом і два позашляховики. Про це повідомляють "Схеми".

17 березня, коли Верховна Рада проголосувала за його призначення, він подав декларацію, в якій не були зазначені ніякі доходи та рухоме майно, а з нерухомості була лише одна квартира. Проте журналісти виявили, що це далеко не все надбання родини новопризначеного урядовця.

Зокрема, до декларації не внесли будинок в елітному котеджному містечку Сонячна долина в селі Романків у передмісті Києва. Відповідно до реєстру нерухомості, ним володіє дружина міністра. Вказаний метраж будинку — 409 кв. м. Також жінка володіє 15 сотками землі тут же.

Майно Ігоря Петрашка
Майно Ігоря Петрашкафото Радіо Свобода

Також, як йдеться у розслідуванні, згідно із вже російським Єдиним державним реєстром нерухомості, дружина міністра має у власності третину квартири на 109 кв. м у Донському районі Москви – разом із матір'ю та братом.

У документі з реєстру йдеться, що кадастрова вартість квартири становить 18 035 366 рублів (це близько $225 тис. зараз).

Майно Ігоря Петрашка
Майно Ігоря Петрашкафото Радіо Свобода

Далі, посилаючись на реєстр МВС, журналісти вказують, що Ігор Петрашко – власник двох автомобілів-позашляховиків: Suzuki Vitara S 2016 року та Land Rover Range Rover Sport 2017-го. Ніякої згадки про них у декларації, знову ж, немає.

Майно Ігоря Петрашка
Майно Ігоря Петрашкафото Радіо Свобода

Сам Петрашко у коментарях "Схемам" заявив, що обов'язково мав подати декларацію до того, як займе посаду, тож не встиг її заповнити "через брак часу".

"Я подав без наповнення, бо ви розумієте, що зібрати таку кількість документів за такий короткий час неможливо. Зараз збираю, сьогодні вже зробив там новий драфт і сподіваюся до встановленого законом терміну подати виправлену", – цитує видання слова міністра.

За українським законодавством, внести зміни до декларації можна протягом 7 днів з моменту її подання.

Дивіться також: "Людина без фото": активи нового керівника ДБР вп'ятеро перевищують доходи – "Спостерігач"

Попередній матеріал
У Канаді виявили стародавню рибу з пальцями
Наступний матеріал
Війська РФ гатили з мінометів, український армієць поранений – штаб ООС
Loading...