Карл Волох, громадський діяч, блогер
Карл Волох, громадський діяч, блогер 5 канал

"Нью-Васюки і повітряні замки" – Волох про обіцянки Зеленського авіабудівникам

Читайте по-русски
За два роки після відвідин президентом авіазаводу в Харкові жодна з обіцянок Зеленського авіабудівникам не була виконана, на сьогоднішні обіцянки на "Антонові" чекає така ж доля, впевнений блогер

Сьогодні президент Володимир Зеленський дав авіабудівникам чергові порожні обіцянки, адже його обіцянки дворічної давнини перед працівниками Харківського авіазаводу досі не виконані. Про це в ефірі ток-шоу "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком" на "5 каналі" сказав громадський діяч, блогер Карл Волох.

"Згадайте, він два роки тому був у Харкові на авіазаводі – розповідав, як завтра все зміниться. Як вони отримають замовлення, як вони почнуть заробляти гроші і так далі, і тому подібне. До речі, ситуація на "Антонові" нічим не відрізняється – завод "Антонов" живий тим, що там деякі літаки, які ще в радянські часи продали за кордон, проходять там обслуговування. І друге – "Мрія" і "Руслани" літають і заробляють їм гроші, більше там нічого немає. Там дві третини колективу сидять у наполовину оплачуваних відпустках, тобто вони сидять вдома, отримують гроші ні за що, щоправда, і ці гроші – ніщо, три з половиною тисячі гривень і тому подібне", – нагадав блогер.

"Два роки тому він був у Харкові, от він це все розповідав, намалював їм там – і що? І нічого – жодного літака, не зрушило нічогісінько. Так само і тут – вони розповідають, що там почнеться якесь авіабудування. Завод узяв кредит, він добудовує один з літаків, ніхто насправді договору з ним не уклав, грошей йому не дають, там тільки відсотки по цьому кредиту…", – сказав блогер.

"Насправді, куди б ти не подивився – всюди "порожняк", жодної конкретної відповіді, тільки обіцянки, тільки Нью-Васюки і повітряні замки – і більше нічого", – наголосив Волох.

Дивіться повний запис програми "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком":

Нагадаємо, 20 травня президент Володимир Зеленський провів тригодинну прес-конференцію на ДП "Антонов".

В 2019 році президент Володимир Зеленський зустрівся з працівниками Харківського авіазаводу і пообіцяв "знайти варіанти і закрити заборгованість" з заробітної плати. За два роки після обіцянок президента борг по зарплаті на підприємстві виріс до 280 млн гривень, а у цехах авіазаводу досі стоять недобудовані 9 Ан-74 та 7 Ан-140.

Попередній матеріал
Генетичний код нації: світ відзначає День вишиванки – історія свята та його сучасні будні
Наступний матеріал
Два роки президентства – як минула прес-конференція Зеленського та що хотіли почути від гаранта люди
Loading...