Обшуки у Гонтаревої
Обшуки у Гонтаревої 5 канал

"Невідомі люди в масках": обшуки у квартирі Гонтаревої завершилися, що наразі відомо

Читайте по-русски
Присутній на місці адвокат колишньої голови Нацбанку заявив, що слідчі дії проводило Державне бюро розслідувань

Правоохоронці (ймовірно) завершили слідчі дії у помешканні, яке належить ексчільниці Нацбанку Валерії Гонтаревій. Близько 16-ї силовики залишили квартиру на вулиці Великій Житомирській, із собою винесли пакунки із документами (ймовірно). Коментарі на місці – журналістам давати відмовилися, передає "5 канал".

Загалом слідчі дії проводили близько 10 осіб, були у масках і без розпізнавальних знаків якогось відомства. Із собою мали автоматичну зброю. Обшуки тривали від ранку, ймовірно, силовикам довелося вибити двері до приміщення. Про це журналістам повідомили сусіди.

Вони зазначили, що Гонтарева справді прописана в цій квартирі, втім, уже давно її там не бачили. Присутній на місці адвокат колишньої глави Нацбанку заявив, що слідчі дії проводило Державне бюро розслідувань.

"Сьогодні, справді, в цьому будинку проводилися слідчі дії одним із правоохоронних органів у рамках кримінального провадження. На жаль, результати цієї слідчої дії, а також її перебіг, я вам не можу повідомити, тому що це є наразі таємниця досудового розслідування. Тому з цим питанням я вам би радив звернутися до Державного бюро розслідувань", – зазначив Гліб Федур, адвокат Валерії Гонтаревої.

Раніше про обшуки у помешканні Гонтаревої повідомив колишній заступник голови Адміністрації президента часів Януковича – Андрій Портнов. Про це він написав на своєму Telegram-каналі. Він також зазначив, що обшуки тривають, зокрема, в концерні "Укроборонпром" та в аеропорту "Жуляни". Водночас у прес-службі летовища "5 каналу" повідомили, що в них відсутня будь-яка інформація щодо нібито слідчих дій в аеропорту.

Попередній матеріал
"Зелені чоловічки": комітет ВР рекомендував відсторонити Геращенко від п'яти засідань Ради
Наступний матеріал
Про дитячі листи, "голос Левітана" та російський обман: якою була перша прес-конференція звільнених моряків
Loading...