5 канал

Нефьодов: Відкликано 16 законопроектів Мінекономрозвитку

На сьогодні йде напрацювання плану дій нового уряду, зокрема обговорення стратегії роботи Міністерства економічного розвитку і торгівлі, зазначив Нефьодов

У зв'язку зі зміною уряду відкликано 16 законодавчих ініціатив Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Зазначимо, що новий уряд загалом відкликав 178 законопроектів.

"Там відкликано і 16 наших законопроектів, і можу сказати, що порівняно з іншими міністерствами, нам ще пощастило ... Відкликана частина законопроектів, які необхідні для підвищення України в рейтингу Doing Business, тобто вони всі стосуються якоїсь дерегуляції чи поліпшення умов роботи в Україні, відкликаний пакет ініціатив по скасуванню трудових книжок, відкликана частина законопроектів по зовнішньоекономічній діяльності тощо", – сказав він.

За словами Нефьодова, головним пріоритетом Міністерства економічного розвитку і торгівлі наразі є якомога швидке повернення цих законодавчих ініціатив до парламенту.

"Зараз, звичайно, наш головний пріоритет – якомога швидше повернути їх до Верховної Ради, хоча є проблема з тим, що Верховна Рада фізично не в змозі зараз пропустити таку кількість законопроектів", – зазначив заступник міністра економічного розвитку.

Він також додав, що наразі йде напрацювання плану дій нового уряду, зокрема обговорення стратегії роботи Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Поки що ми обговорюємо з паном Кубівим стратегію міністерства і власне ті плани, які в нього є на наш напрямок і на мене особисто ... Зрозуміло, що уряд прийшов у якомусь плані раптово, тому зараз іде одночасно і вирішення просто банально операційних питань, які можливо важко назвати конкретними реформами, але без цього країна теж не може жити, і одночасно йде, звичайно, напрацювання більш ґрунтовної програми дій", – зазначив Нефьодов. 

Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що наразі Україна задає тон усім країнам світу в реформі державних закупівель.

Попередній матеріал
Порошенко: мобілізації не буде
Наступний матеріал
Чорнобиль: 30-кілометрову зону відчуження хочуть скоротити втричі
Теги:
Loading...

Нефьодов: Україна задає тон усім країнам світу в реформі державних закупівель

Заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов – про реформи в оновленому МЕРТ

Нефьодов: Я не отримував жодних пропозицій від кандидата на посаду прем'єра Гройсмана