Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України 5 канал / Час. Підсумки тижня

Не тільки у Києві: Кабмін хоче визначати місцезнаходження міністерств 

  Читайте по-русски
  Також уряд хоче переглянути процедури утворення та припинення центральних органів виконавчої влади

  Кабмін на черговому засіданні підтримав проєкт закону "Про внесення змін до Законів України "Про центральні органи виконавчої влади" та "Про Кабінет Міністрів України". Про це повідомляється на Урядовому порталі.

  Зокрема, уряд хоче отримати повноваження по визначенню місцезнаходження міністерств та інших центральних органів виконавчої влади крім Києва. 

  Серед інших новацій – уряд хоче визначати граничну кількість заступників керівників центральних органів виконавчої влади. Також Кабмін планує зосередити функції з розроблення проектів актів законодавства у міністерствах.

  У КМУ зазначили, що зараз міністерства не є єдиними центрами формування політики, адже інші центральні органи виконавчої влади продовжують здійснювати нормотворчу діяльність. 

  "У разі коли обидві функції виконуються одним органом, створюється потенційний конфлікт інтересів, оскільки політика може бути сформована для відображення інтересів органу, що її впроваджує", – сказано у повідомленні. 

  Також в уряді вважають, що існує потреба у перегляді нинішньої процедури утворення та припинення центральних органів виконавчої влади. 

  "У разі припинення центральних органів виконавчої влади через відсутність чітко визначеного механізму правонаступництва виникають проблемні питання, пов’язані з передачею майнових зобов’язань органу, що припиняється, а також забезпеченням належного виконання функцій, що передаються іншому органу", – сказано в повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", призначивши новим головою правління компанії Юрія Вітренка.

  Попередній матеріал
  У столиці оголосили штормове попередження
  Наступний матеріал
  У Росії повідомили, скільки мешканців ОРДЛО отримали російське громадянство за два роки
  Loading...

  Шмигаль розповів, яким буде тариф на електроенергію для населення

  Наруга над корпоративним управлінням – "Нафтогаз" відреагував на звільнення Коболєва

  Без цілування ікон та хрестів: Кабмін і Рада церков узгодили обмеження на Великдень

  Кабмін продовжив в Україні режим надзвичайної ситуації через COVID-19 до 30 червня

  В уряді посилили вимоги до надання житлових субсидій

  Санкції проти "топ-10 контрабандистів": трьох фігурантів позбавили громадянства і депортують – ЗМІ