Олександр Лавринович
Олександр Лавринович 5 канал

"Не вкривався ковдрою": як екс-міністр юстиції коментує рішення суду про арешт

Прокуратура клопотала саме про арешт для Лавриновича без альтернативи внесення застави – суд підтримав відповідну пропозицію

У п'ятницю, 15 вересня, екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича заарештували строком на два місяці – до 2 листопада без права внесення застави.

Як повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій, до судової зали той прибув з двома синами та валізою, і одразу зазначив: не виключає, що суд може ухвалити рішення про його ув'язнення.

"Я готовий пройти цей шлях повністю. Сподіваюсь, що це рішення і моя подальша доля буде ще одним внеском у те, щоб Україна таки повернулася на шлях правди", – прокоментував рішення суду екс-міністр юстиції.

Прокуратура клопотала саме про арешт для Лавриновича, оскільки свого часу він займав досить високу посаду. На думку сторони обвинувачення, він міг би скористатися своїми зв'язками, аби вплинути на слідство або змінити доказову базу.

"Зараз його передали конвойній службі. Відповідним чином будуть здійснюватися заходи стосовно переміщення його у те місце, де він буде перебувати під вартою. За процедурою, вони повинні оглянути його, перевірити його стан здоров'я для того, щоб можливо було зробити висновок, в якій камері він може перебувати під вартою", – коментує Яніс Симонов, прокурор Генпрокуратури.

А от адвокат обвинуваченого Євген Солодко зазначає: "Він не падав на підлогу, не викликав "швидку", не вкривався ковдрою. Він як чоловік зустрів те, що зустрів. Йому взагалі неважливо, за якою статтею йому пред'явлено обвинувачення – навіть якби Олександру Володимировичу висунули обвинувачення у банальному хуліганстві, це б все одно був би політичний процес".

Більше подробиць із судової зали – у включенні:

 

Довідка: торік ГПУ відкрила справу щодо Олександра Лавриновича. Тоді йому та ще кільком чиновникам з Мін'юсту закидали розтрату бюджетних коштів на суму понад мільйон доларів. Нині ж ГПУ інкримінує Лавриновичу ненасильницьке захоплення влади. Зокрема – друк конституційних актів, за якими Конституцію повернули до зразка 1996 року.

Попередній матеріал
ДТП із Шуфричем на Bentley: медики детально розповіли про стан постраждалого
Наступний матеріал
Лампадки та "вільний мікрофон": чого вимагає на Майдані медійна спільнота
Loading...