5 канал

Суд провалив підготовче засідання у справі скандального екс-міністра юстиції Лавриновича

Йому та ще кільком чиновникам з Мін'юсту закидають розтрату бюджетних коштів на суму понад мільйон доларів.

Шевченківський суд Києва не зміг провести підготовче засідання у справі проти екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича та ще двох чиновників. Причиною цього є те, що одна з обвинувачених через хворобу не з'явилася до суду. Про таке повідомляє "5 канал".

Наступне засідання призначили на 19 січня. Серед обвинувачених - Олександр Лавринович, Андрій Сєдов та Ольга Туровська . Всі вони - колишні співробітники Мін'юсту, які обвинувачуються у розтраті бюджетних коштів на суму понад мільйон доларів.

Ці гроші  Міністерство юстиції заплатило американській юридичній фірмі, що готувала до розгляду в Європейському суді з прав людини  справу "Тимошенко проти України".

Зазначимо, що правова допомога з-за кордону була потрібна, щоб приховати порушення законодавства під час судового розгляду "справи Тимошенко". У разі доведення вини обвинуваченим загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі і конфіскація майна.

"Йдеться про те, що у 2012 році було залучено іноземну фірму "Скаден", яка надавала юридичний висновок по справі "Тимошеко проти України". Сторона обвинувачення наполягає на тому, що цей висновок був укладений в порушення закону, з порушенням бюджетного законодавства. Спричинено збитки у великих розмірах -  більш як один мільйон доларів", - зазначив прокурор Олексій Ніколайчук.

Натомість, обвинувачений стверджує, що жодної копійки не пропало, а гроші буцімто отримав той, хто виконав цю роботу. Крім того, він переконує, що жодних претензій щодо вартості робіт бути не може. 

Нагадаємо, у жовтні цьогоріч ГПУ передала в суд обвинувачення у справі скандального екс-міністра юстиції Лавриновича.

Попередній матеріал
СБУ викрила розкрадання понад 230 мільйонів на потужному хімічному підприємстві
Наступний матеріал
Голова Помічної громади: Ми пішли на останній крок і вимагаємо виборів через суд
Loading...

ГПУ передала в суд обвинувачення у справі скандального екс-міністра юстиції Лавриновича

Генпрокурор: Екс-голову Держінвестпроекту Каськіва затримали в Панамі, а екс-голові Мін'юсту Лавриновичу оголошено підозру про розкрадання

Суд остаточно залишив Лавриновича під вартою із застосуванням застави у розмірі 1 млн 218 тис. грн

Лавринович "вперше чує" про автомобілі з переліку арештованого майна