5 канал

"Я дуже успішно збирав гриби": екс-міністр юстиції часів Януковича прибув до ГПУ

Олександр Лавринович наголошує: підозру йому і досі не вручили, та й повідомлення про необхідність прибути до ГПУ він не отримував

У четвер, 7 вересня, міністр юстиції часів Януковича Олександр Лавринович прибув до Генпрокуратури. Там його мали допитати у справі про неконституційне захоплення влади у 2010 році, нагадує "5 канал". 

Відповідну підозру екс-міністру надіслали поштою, як і двом іншим фігурантам справи, а саме - президенту-втікачу Януковичу та заступнику Лавриновича.

Сам же Олександр Лавринович наголошує: підозру йому і досі не вручили, та й повідомлення про необхідність прибути до ГПУ він не отримував.

"Був телефонний дзвінок, коли я дуже успішно збирав дуже гарні гриби, про те, що мені складено підозру. На що я сказав "дуже добре, я зараз позбираю гриби, і одразу прийду"…А от коли приїхав, я вже приблизно довідався, про що мова йде. Мабуть, як і ви, довідався з Facebook, про що йдеться", - коментує Лавринович.

Як стало відомо, ГПУ інкримінує Лавриновичу ненасильницьке захоплення влади. Зокрема – друк конституційних актів, за якими Конституцію повернули до зразка 2006 року.

Сам екс-міністр юстиції України себе винним не визнає і каже, що робив усе у межах закону, а до друку – не причетний. Наразі працівники Генпрокуратури не виходили з коментарями до преси у цій справі. 

Нагадаємо, торік ГПУ вже вела справу щодо Олександра Лавриновича. Тоді йому та ще кільком чиновникам з Мін'юсту закидали розтрату бюджетних коштів на суму понад мільйон доларів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вишкіл для офіцерів запасу на Яворівському полігоні: як це було
Наступний матеріал
"Хто заробляє на війні" – волонтер Марія Берлінська у програмі "Рандеву"
Loading...