Анна Скороход
Анна Скороход 5 канал

"Не можна забороняти стріляти у відповідь": Скороход пояснила, чому чинна влада не збирається закінчувати війну

Читайте по-русски
Нардеп впевнена, що українці і надалі будуть бачити збройний конфлікт

Чинна влада заробляє на оборонному замовленні, яке не виконується, а гроші списуються. З такою заявою в етері ток-шоу "Політклуб" Віталія Портникова на "5 каналі" виступила народна депутатка із парламентської групи "За майбутнє" Анна Скороход.

"Нам взагалі не можна було забороняти стріляти у відповідь, бо ми пішли самі проти себе. І навіть якщо йде перемир'я, то воно має бути двостороннім, тоді наші хлопці не мають гинути. Я думаю, що наша влада не збирається закінчувати цю війну, тому що вона на цьому заробляє. Вони заробляють на оборонному замовленні, яке не виконується, а гроші списуються. Ми всі з вами розуміємо, що так просто нічого не буває. В тому числі і Путін не хоче закінчення війни", – розповіла вона.

Анна Скороход додала, що в бюджет Російської Федерації на 2022 рік закладаються кошти в сумі $12 млрд на фінансування "ЛНР" та "ДНР".

"Росія хоче вливати туди кошти. У мене взагалі є страх, що ми в найближчому часі можемо побачити новий референдум, не з нашої волі і не на нашу користь. Так само мені не зрозуміла позиція Володимира Зеленського, коли на міжнародному майданчику, виступаючи в ООН, він не порушує в першу чергу питання війни на Донбасі, він не порушує питання відсутності допомоги для України зі сторони міжнародних партнерів, а він говорить про своє особисте – про свого друга, кума, брата. Це говорить про його ставлення до України. А якщо він так ставиться до нашої країни, то що говорити про міжнародних політиків? Вони дивляться на все це і просто не сприймають нас серйозно", – вважає нардеп.

За її словами, влада хоче отримати якусь допомогу, в тому числі на боротьбу за наші території, але Україні просто не хочуть давати гроші, бо "вони не знають, де вони осідають".

"Я думаю, що досить складна ситуація, і, на жаль, ми надалі будемо бачити збройний конфлікт. Подивіться на бюджети, які виділяються на безпеку і оборону. Результати цих бюджетів – гроші розтрачені, а результату немає", – підсумувала Анна Скороход.

Нагадаємо, раніше експерт пояснив, чому ЗСУ не готові до наступальних дій на Донбасі.

Попередній матеріал
На піску та дощовій воді: як готують та видобувають каву у Львові – сюжет
Наступний матеріал
"Деякі речі саботуються свідомо": ветеран розповів про провал оборонних закупівель
Loading...

Кадрові виклики: нулі ділитимуть інші нулі на нуль – Павло Клімкін у "Час Ч"

Провали на міжнародній арені: чи продовжить Захід підтримувати Україну – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"

Ердогану передали список з іменами 450 українських в'язнів

Міського голову Черкас не пустили на конгрес місцевих громад до Зеленського (оновлено)

Заради двох лампадок: нацгвардійці перекрили Бабин Яр, поки звідти не поїхав Зеленський

"Я приймаю виклики": Кличко розповів про відсутність діалогу із Зеленським