Вшанування пам'яті Небесної Сотні
Вшанування пам'яті Небесної Сотні eurosolidarity.org

"Не можна допустити повернення України в Російську імперію": у "ЄС" вшанували героїв Революції Гідності

Читайте по-русски
Лідер "ЄС" наголосив, що звільнення беркутівців, які вбивали мирних мітингарів, у рамках обміну полоненими з Росією є неприпустимим

Українські патріоти й опозиція відстоюватимуть історичну правду про події Революції Гідності і не дозволять з політичних міркувань викривлювати правду про ті події, заявив лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко під час покладання квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні. Про це повідомляє пресслужба політсили.

"Навіть не віриться, що пройшло 6 років із цих одночасно героїчних і трагічних подій. За злочинними наказами тодішньої влади, яка вивела війська проти власного народу, 600 учасників Революції Гідності було поранено, більше 80 – вбито. За першими жертвами Нігояна і Жизневського наступні жертви були саме в цьому парку", – сказав політик.

Вшанування пам'яті Небесної Сотні
Вшанування пам'яті Небесної Сотніeurosolidarity.org

"Я побачив це на власні очі, бо мій будинок знаходиться прямо навпроти парку, а до Будинку офіцерів заносили перших загиблих героїв. І яким чином так повернулося, що поплічники, адвокати Януковича зараз призначаються в Державне бюро розслідувань на рівні керівництва, яке відповідає за розслідування "справ Майдану"? Яким чином так повернулося, що, посилаючись на нібито Мінські домовленості, – жодного слова ви там про це не знайдете, які б дозволяли звільняти тих, хто вбивав учасників Революції Гідності?", – зазначив він.

Лідер "ЄС" наголосив, що звільнення беркутівців, які вбивали мирних мітингарів, у рамках обміну полоненими з Росією є неприпустимим.

"В Мінських домовленостях звільняються тільки комбатанти, які не вчинили злочинів. А щойно Путін натиснув – українська влада побігла виконувати ці доручення. Для чого це робиться? Для того, щоби тих, хто сидів на лаві підсудних (були зібрані всі докази, відбувався суд), їх відпустити для того, щоб вони не дали свідчення на замовників і організаторів цих убивств. У тому числі хлопців і дівчат, які загнули на цьому місці", – зазначив Порошенко.

Вшанування пам'яті Небесної Сотні
Вшанування пам'яті Небесної Сотніeurosolidarity.org

Він наголосив, що "Європейська солідарність" завжди відстоювала досягнення Революції Гідності і не дозволить владі Зеленського впровадити в Україні російській пропагандистський меседж про те, що Майдан був державним переворотом.

"Ми будемо робити все від нас залежне, щоб захистити чесне ім'я і пам'ять загиблих, захистити Україну, її рух уперед до Європи. Не дати можливість нас розвернути назад в Російську імперію", – додав Порошенко.

Політик наголосив, що захист європейського вибору України – це продовження справи, за яку полягла Небесна Сотня.

"І сьогодні, 18 лютого, коли наші хлопці і дівчата загинули для того, щоб це стало можливим, ми опозиційні політики, громадськість, вся Україна має об'єднатися задля досягнення цієї мети. Саме тому в парламенті ми будемо робити все для того, щоб виконати це завдання. Незважаючи на те, що влада робить усе, щоб Україна забула про це. Вони називають події 2013-2014 років державним переворотом точно з кальки Путіна. Ми не дамо цього зробити", – заявив він.

Попередній матеріал
В Україну приїдуть експерти Міжнародного валютного фонду – причина
Наступний матеріал
МЗС обурене атакою ворога на "Бахмутці": "Закликаємо міжнародну спільноту засудити атаку РФ"
Loading...