Гайко Маас
Гайко Маас zik.ua

Настала черга Росії виконувати взяті зобов'язання стосовно Донбасу – очільник МЗС Німеччини

Читайте по-русски
ФРН таким чином відстоює принципи європейського мирного порядку, – наголосив Маас

Настав час Росії виконувати взяті на себе зобов'язання стосовно Донбасу. На цьому наголосив федеральний міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас на спільній прес-конференції з очільником МЗС України Вадимом Пристайком.

"На наш погляд, наразі черга Росії реалізувати те, що було досягнуто в результаті переговорів. Потрібно вимірювати результатами та діями", – зазначив Маас.

З його слів, люди на Донбасі потребують і заслуговують на виконання режиму "тиші".

"Закон про особливий статус із підготовкою місцевих виборів і переслідуванням злочинів, які відбулися під час конфлікту – це лише два з тих питань, які стоять перед нами. Тому Німеччина та Франція багато працюватимуть, щоб зробити свій внесок у рішення. Щоб урешті-решт мир прийшов на схід України", – заявив німецький дипломат.

Він акцентував, що ФРН таким чином відстоює принципи Європи та європейського мирного порядку: "Тому ми відстоюємо територіальну цілісність України саме в рамках ЄС".

У свою чергу, Пристайко зауважив, що українська сторона очікує "значного прогресу" у врегулювання конфлікту після зустрічі в "нормандському форматі".

"Ми сподіваємося, що на цій зустрічі ми досягнемо реального прогресу, якого ми очікували з 2016 року, коли була остання зустріч у "нормандському форматі", – сказав очільник МЗС і додав, що українська делегація готова "сприйняти розумний компроміс і привезти додому прогрес".

Нагадаємо, Разумков повідомив, коли розроблять законопроєкт про особливий статус Донбасу.

Попередній матеріал
Екснардеп "забув" внести у декларацію близько 5 млрд грн: НАБУ повідомило про підозру
Наступний матеріал
Винен, "бо виконував посадові обов'язки": адвокат розповів, у чому ГПУ звинувачує банкіра Гриценка
Loading...