Шахов
Шахов 5 канал

Наслідки легковажності: дружина Шахова захворіла на COVID-19, а частина колег самоізолювалися

Читайте по-русски
Президент відзначив, що вже встановлене коло осіб, з якими бачився депутат

Ще в середу інфікований народний депутат України Сергій Шахов заспокоював себе і людей, з якими він міг контактувати.

А вже у четвер зізнався на всю країну – його дружина також підхопила коронавірус. Проте Шахов запевняє – нині жінка почувається добре.

Дружина депутата стала другою хворою на коронавірус у Київській області. Вся сім’я Шахова ізолювалася. Наразі чекають на результати аналізів матір та сестра політика. Сергій Шахов розповів, де міг підхопити коронавірусну інфекцію.

Натомість раніше повідомляли, що заразився Шахов за кордоном. Уже 12-го березня увечері в депутата підвищилася температура і він викликав "швидку". Водночас сам народний депутат розповів, що всі 79 осіб, з якими він контактував, уже пройшли тест на коронавірус. А президент зазначив, що вже встановлене коло осіб, з якими бачився депутат.

Утім на "5 канал" ніхто не звертався і не з'ясовував, з ким саме спілкувався депутат Шахов, який 12 березня був на ефірі програми "Інформаційний вечір". Як повідомив Шахов згодом, саме цього дня він вже почувався погано. Після оприлюднення інформації про хворобу Шахова, усі 5 співробітників "5-го", які контактували з хворим на коронавірус політиком, пройшли тест на недугу. Результат негативний. Втім два тижні вони перебуватимуть на самоізоляції.

"Це є моментальний тест, який визначає групу, чи є коронавірус, чи немає. Тобто він не є тим тестом, який визначає коронавірус. Станом на сьогодні ніяких ознак коронавірусу немає. Оскільки є інкубаційний період, від контакту пройшов тиждень, тобто ще щонайменше як тиждень мені треба стежити за собою. Якщо виникнуть якісь вторинні ознаки, треба перевірятись знову і робити повторний тест", – повідомив ведучий "Інформаційного вечора" Роман Чайка.

Відтепер, аби не наражати на небезпеку учасників програми "Інформаційний вечір", гостей запрошують до дискусій за допомогою скайп-зв'язку.

Мирослав Солонар, Петро Троць, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Медичні маски та антисептики: як виготовити засоби захисту в домашніх умовах
Наступний матеріал
"В лікарнях місця немає ні для хворих, ні для мертвих" – медсестра з Італії
Loading...

Карантинна готовність: бокси та кімнати обладнали в Сєверодонецьку в разі поширення COVID-19

У Дніпропетровській області зафіксували два випадки зараження коронавірусом

Князь Монако Альбер – перший у світі глава держави, який заразився коронавірусом

Чому в Раді та ОП запанікували через коронавірус та як розпадається монобільшість – "ІнфоВечір"

Вперше від початку карантину: підприємець власним коштом дезінфікує громадський транспорт у Черкасах

Жартував про "трупіки": Кернес пустився берега, коментуючи епідемію коронавірусу в Італії