коранавірус в ООС
коранавірус в ООС 5 канал

Карантинна готовність: бокси та кімнати обладнали в Сєверодонецьку в разі поширення COVID-19

Читайте по-русски
Поки що ізолятор порожній

Дефіцит масок на Луганщині оминув лише військових. У них їх удосталь. І короновірус армійців не лякає. У 59-му мобільному госпіталі приймати військовослужбовців з підозрою на пандемічну хворобу готові. Для цього обладнали ізолятор.

"Вони тут у нас ізолюються. Проводяться всі необхідні засоби для попередження і нерозповсюдження цієї інфекції. Ці пацієнти, ймовірно, перебуватимуть у нас. Подальше евакуація чи маршрут пацієнта буде визначатися додатково", – каже т.в.о. заступника 59-го військового мобільного госпіталю Роман Ісаєнко.

Сам ізолятор поділений на 2 частини: бокси для пацієнтів та окреме крило для медперсоналу.

"У нас одне крило буде задіяне для пацієнтів, робоча зміна працюватиме в захисних костюмах. Інше крило там, як шлюз. Туди робоча зміна буде виходити, там буде переодягатися, щоб не заражувати весь свій робочій одяг. І буде заходити інша зміна, яка там працюватиме. 2-3 робочі зміни ми будемо запроваджувати, раптом виникне питання", – розповідає лікар госпіталю Іван Стаценко.

Поки що ізолятор порожній. Армійці кажуть: роблять усе можливе, щоб не допустити пандемію до військових підрозділів.

"Військові – це завжди закриті колективи. Єдине, де можуть контактувати, це в сім’ях, якщо десь служать на місці, або десь в районах міста, де вони стоять. Контакти з цивільним населенням", – повідомляє Іван Стаценко.

коранавірус в ООС
коранавірус в ООС5 канал

Тим військовим, які нині перебувають у відпустках, лікарі радять дотримуватися загальних правил карантину. А в разі повернення з-за корону, не поспішати до військових частин.

"Якщо повернулися з відпустки з-за кордону, то бажано б запровадити самоізоляцію на 14 днів. Поки не пройде інкубаційний період захворювання. Якщо почнуться проявлятися симптоми, то в телефонному режимі зідзвонюємося з медичною службою його частини, яка буде радити, що робити. Або виходимо на швидку медичну допомогу і так далі", – радить Іван Стаценко.

У самому госпіталі нині запроваджений карантин. Військові лікарі тимчасово припинили прийом цивільного населення, щоб уникнути зараження ззовні.

Вікторія Ковальова, Олександр Лахтін, Сергій Могилевич, Луганська область, "5 канал"

 

Попередній матеріал
Чому в Раді та ОП запанікували через коронавірус та як розпадається монобільшість – "ІнфоВечір"
Наступний матеріал
Добрі справи: продукти для літніх людей почали розвозити волонтери в Харкові та Дніпрі
Loading...