Дмитро Разумков
Дмитро Разумков Верховна Рада Укаїни

Нардепи не несуть відповідальності за голосування: Разумков прокоментував справу щодо Харківських угод

Читайте по-русски
Ті, хто готував законопроєкти, можуть понести відповідальність

Закон захищає обранців навіть після втрати недоторканності. Так спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував порушену СБУ справу щодо Харківських угод, передає "5 канал".

Так, 12 березня Служба безпеки України порушила кримінальну справу за підготовку, підписання та ратифікацію у 2010 році Харківських угод. Розслідування почали за фактом державної зради. Раніше Рада нацбезпеки й оборони доручила СБУ перевірити обставини ухвалення угод українським парламентом. Цей документ передбачав продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042 року. Також силовики мають перевірити всіх депутатів шостого скликання, які причетні до голосування за ратифікацію угод. А це 236 парламентарів.

"На щастя чи на жаль, народні депутати не несуть відповідальності за свої дії і голосування у стінах ВР. Навіть сьогодні, коли знята депутатська недоторканність, імунітет залишається і для всіх тих колег, які сьогодні працюють. Якщо ми говоримо про інших учасників процесу, хто готував ці матеріали, хто пропонував зробити той чи інший розгляд питання в стінах ВР, тут уже інші аспекти, і ті, хто був залучений до цього процесу, можуть понести відповідальність, якщо вони діяли не в інтересах України, тим паче, якщо вони діяли в інтересах іншої держави", – заявив Разумков.

Нагадаємо, Володимир Зеленський і артисти "Кварталу" розважали тодішніх президентів Росії і України під час візиту Медведєва до Києва 17-18 травня 2010 року. У цей період відбувалося підписання Харківських угод.

Попередній матеріал
Що вигадають антикризові менеджери ОПУ до прем'єри "Вагнергейту" на Netflix – "Час Ч"
Наступний матеріал
Чого очікувати українцям від впровадження ринку землі – "Час: Online"
Loading...

Досі не видно рішучих кроків з боку Зеленського для реформування Окружного адмінсуду – юристка

Законопроєкт про ВККС тільки посилить проблеми судової системи – юристка пояснила чому

Рада провалила всі голосування за легалізацію вогнепальної зброї

"Мотор Січ" планують націоналізувати: депутати розглянуть законопроєкт уже найближчим часом

Порошенко розповів, що може стати підставою для заборони діяльності ОПЗЖ

Пленарне засідання ВР: легалізація зброї та зміни закону про автодороги