5 канал

Ляшко: Прокуратура викликала на допит нардепа від Радикальної партії

  Андрій Артеменко отримав повістку на допит в прокуратуру сьогодні вранці

  У п’ятницю вранці, 13 травня, народному депутатові від Радикальної партії Андрію Артеменку прийшла повістка на допит. Про це під час засідання Верховної Ради повідомив голова фракції Олег Ляшко.

  "Сьогодні вранці до нашого колеги, народного депутата Андрія Артеменка прийшла повістка на допит по якійсь із чергових вигаданих нашвидкуруч кримінальних справ. Викликають його сьогодні на допит на 11 годину. Хоча як народний депутат у цей день він має працювати в парламенті", – розповів він. 

  Крім того, Ляшко повідомив, що вчора повістку на допит отримала матір нардепа Сергія Рибалки. "За моєю інформацією, готується ще кілька кримінальних справ проти народних депутатів від Радикальної партії, про які наш новообраний генеральний прокурор буде тут гучно звітувати", – додав нардеп.

  Нагадаємо, напередодні, 12 травня, український парламент проголосував за призначення на посаду чільника Генеральної прокуратури голови фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка. За відповідне рішення (проект закону №4654) віддали голоси 264 народні депутати. 

  Попередній матеріал
  Президент сьогодні представить Луценка колективу Генпрокуратури
  Наступний матеріал
  У Києві чільник ПАРЄ зустрівся із Парубієм

  Президент сьогодні представить Луценка колективу Генпрокуратури

  У "Самопомочі" висунули версію, чому на посаду голови ГПУ призначили Луценка

  Луценко збирається особисто представляти обвинувачення проти Януковича в суді – нардеп

  Луценко анонсував масову люстрацію працівників прокуратури