Парубій з Аграмунтом 5 канал

У Києві чільник ПАРЄ зустрівся із Парубієм

У Києві триває візит голови Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта

Чільник ПАРЄ зустрівся із головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм. Також у програмі візиту зустріч із Президентом Петром Порошенком, прем'єром Володимиром Гройсманом та головою МЗС Павлом Клімкіним.

"Україна зараз переживає непрості часи, проте має повну нашу підтримку. ПАРЄ повністю підтримує незалежність, суверенність та територіальну цілісність вашої держави. А також процес продовження необхідних реформ. Я вітаю формування нового уряду, а також вітаю нового голову Верховної Ради із його обранням. Ми впевнені, що і Кабінет міністрів України, і парламент повинні скористатися цієї динамікою, пов'язаною із призначенням уряду. Щоб домогтися миру та добробуту на своїй території, Україна має бути потужною і багатою, маючи належні державні інституції та структури для проведення реформ. Усі політичні сили зараз повинні згуртуватися більше, ніж будь-коли, і показати народу України конкретні результати", – зазначив голова ПАРЄ.

"Незважаючи на політичні розбіжності парламент повинен показати здорові ознаки динамічного розвитку, для того, щоби знайти спільний знаменник для виконання таких важливих реформ. ПАРЄ продовжуватиме надавати українській владі необхідну підтримку у її зусиллях із проведення реформ", – додав він.

"Я наголосив, наскільки для нас критично важливо є ця підтримка і наскільки для нас важливим є, щоб залишалася консолідація зусиль по санкціям проти агресора, проти Російської Федерації. Я наголосив на тому, що будь-яке послаблення санкцій буде провокувати агресора на нові дії. Також ми проговорили про план реформ і українського парламенту, і обговорили план реформ, які здійснюються в Україні", - зазначив Парубій.

Парубій з Аграмунтом5 канал

Нагадаємо, раніше Педро Аграмунт висловлювався щодо необхідності звільнити полонену українську льотчицю Надію Савченко, котра є делегатом ПАРЄ.

Як повідомляв 5.ua, 21 квітня ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо "списку Савченко".

Попередній матеріал
Ляшко: Прокуратура викликала на допит нардепа від Радикальної партії
Наступний матеріал
МВФ може надати Україні $1,7 млрд кредиту до кінця першого півріччя

ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо "списку Савченко"

Резолюція ПАРЄ із вимогою звільнити Савченко та інших політв’язнів – подробиці

ПАРЄ: На Сході України відбулася гібридна анексія