пп moldnews.md

МВФ може надати Україні $1,7 млрд кредиту до кінця першого півріччя

  У міжнародному рейтинговому агентстві Moody's вважають, що результатом роботи місії МВФ у Києві буде поновлення кредитування

  Україні критично важливо відновити співпрацю з МВФ, оскільки це дозволяє продовжити програму реформ. Країна до кінця півріччя може отримати черговий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду обсягом $1,7 млрд. Про це йдеться в прогнозі міжнародного рейтингового агентства Moody's.

  "Новий український уряд, який приступив до виконання обов'язків 14 квітня, повернувся до порядку денного реформ, узгоджених з міжнародними партнерами. Місія МВФ зараз працює у Києві над другим переглядом програми реформ, і Moody's очікує, що Фонд, найімовірніше, виділить Україні черговий транш кредиту в $1,7 млрд до кінця поточного півріччя", – йдеться в прогнозі.

  Як зазначає агентство, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF) загальним обсягом $17,5 млрд строком на 4 роки в березні 2015 року. Перший транш за новою програмою в обсязі $5 млрд Україна отримала 13 березня, другий – на $1,7 млрд – 4 серпня 2015 року.

  Нині триває другий перегляд програми співробітництва. Україна і МВФ обговорюють широкий спектр питань у рамках другого перегляду, який включає різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації. Результатом перегляду має стати схвалений меморандум між українською владою і Радою директорів МВФ.

  Як інформував 5.ua, раніше голова НБУ Валерія Гонтарева обговорила з чільником місії МВФ в Україні Роном ван Руденом результати виконання банком програми розширеного фінансування (EFF).

  Попередній матеріал
  У Києві чільник ПАРЄ зустрівся із Парубієм
  Наступний матеріал
  Президент ПАРЄ прийшов на засідання Верховної Ради
  Теги:
  Loading...

  МВФ погіршив прогноз росту економіки України

  У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

  Чалий: Україна очікує на місію МВФ уже найближчими тижнями

  Україна розраховує отримати третій транш кредиту від МВФ до кінця червня - Кубів

  Україна за місяць має прийняти 24 законопроекти, щоб отримати кредити від МВФ, США та ЄС

  Уряд направив до ВР три законопроекти, необхідні для продовження співпраці з МВФ