tsn.ua

Чалий: Україна очікує на місію МВФ уже найближчими тижнями

  Українська сторона очікує, що вже найближчими тижнями місія МВФ працюватиме у Києві з метою вивчення ситуації на місці для завершення другого перегляду програми EFF

  Про це заявив посол України у США Валерій Чалий за попередніми результатами участі української делегації у щорічних зборах МВФ та Світового Банку, повідомляє "Укрінформ".

  "Буквально найближчими тижнями місія МВФ відвідає Україну. І я думаю, що для нового міністра фінансів Олександра Данилюка, який у курсі того, що відбувається, це є своєрідним додатковим викликом, але він – людина не нова в цьому секторі. Думаю, що є розуміння, і буде продовжена та лінія, яка проводилася раніше", – зазначив Чалий.

  За словами посла, Україна матиме подальшу підтримку для макрофінансової стабільності, як у двосторонньому форматі зі США, так і на міжнародному рівні. "Але при цьому, звичайно, програма з МВФ новим урядом має продовжуватись", – додав він.

  Чалий зазначив, що всі сторони усвідомлюють, що далі вже не можна затягувати: "Мають бути швидкі кроки уряду для реформування, тому що часу на очікування вже немає".

  Він додав, що була досягнута домовленість інтенсифікувати зустрічі на вищому рівні. "Я маю на увазі прем'єр-міністра і всю урядову команду – впродовж найближчих місяців", – зауважив посол. Тим не менше, уточнив він, "всі основні відповіді будуть знаходитися в Україні, і подальша взаємодія залежатиме від успіху проведення реформ".

  Як повідомляв 5.ua, Міжнародний валютний фонд готовий продовжувати співпрацю з новим складом Кабінету міністрів України.

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку назвуть цьогорічних переможців ювілейної Пулітцерівської премії
  Наступний матеріал
  Курс рубля знову полетів вниз
  Теги:
  Loading...

  У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

  МВФ погіршив прогноз росту економіки України

  У МВФ розповіли, якого саме прогресу чекають від України