5 канал

"Надважкі" закони про деофшоризацію розглядатимуть у Раді наступного тижня - Южаніна

  Напрацьований матеріал по законопроектах вміщує 150-180 сторінок

  Пакет законопроектів щодо деофшоризації планують подати на розгляд Верховної Ради наступного пленарного тижня. Про це заявила голова комітету ВР з питань податкової політики Ніна Южаніна, передає "Укрінформ".

  За словами Южаніної, частина законопроектів про деофшоризацію має бути розглянута до канікул: "Ми  встигаємо по напрацюванню пакету законопроектів (про деофшоризацію – 5.ua.) до 10 червня. Я думаю, що ці документи мають бути зареєстровані на наступному пленарному тижні з 13 червня. В які дні – я точно сказати не можу. Те, що частина з них має бути розглянута до літніх канікул, і, можливо, й прийнята – однозначно”.

  Южаніна також зауважила, що робоча група з розробки законопроектів розглядає можливість розділення базового законопроекту на кілька законів, оскільки "напрацьований матеріал складається десь із 150-180 сторінок". Це питання, за словами Южаніної, остаточно буде вирішене на останніх засіданнях робочої групи. 

  Крім того, політик наголосила, що закони по деофшоризації "надважкі у виконанні, але Україна має рухатися по тому шляху, що і всі європейські країни". 

  Нагадаємо, 1 червня народні депутати не змогли створити Тимчасову слідчу комісію (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування фактів щодо використання офшорних компаній Президентом України та іншими вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави. 

  Як повідомляв 5.ua, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у програмі "Погляд" на "5 каналі" заявила, що потрібно не забороняти офшори, а оподаткувати прибутки з них.

  Попередній матеріал
  Агентство з питань запобігання корупції запустить електронне декларування з 15 серпня
  Наступний матеріал
  Савченко заявила, що готова особисто визволяти українських заручників: "Є три майданчики"
  Теги:
  Loading...

  Парламент провалив створення ТСК щодо офшорів

  У ВР хочуть перетворити офшори на КІКи - Кононенко

  У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів