genosse.su

Парламент провалив створення ТСК щодо офшорів

    Проект постанови про створення ТСК щодо фактів розслідування з питань офшорних компаній підтримали лише 108 народних депутатів

    Народні депутати не змогли створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради з питань розслідування фактів щодо використання офшорних компаній Президентом України та іншими вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави. За відповідний проект постанови №4704 проголосували лише 108 парламентаріїв, передає "Укрінформ".

    У пояснювальній записці до документа зазначається, що необхідність прийняття такої постанови зумовлена публікаціями 3 квітня 2016 року матеріалів розслідування, які вийшли під назвою "панамські документи" та серед яких згадуються прізвища Президента України Петра Порошенка та голови Національного банку Валерії Гонтаревої. Крім того, згодом у ЗМІ з'явилася інформація і про можливу причетність до офшорів міністра фінансів Олександра Данилюка.

    "Метою проекту постанови є здійснення парламентського контролю за станом неупередженого та прозорого розслідування фактів наявності офшорних компаній у Президента України П.О.Порошенка, голови Національного банку України В.О.Гонтаревої, міністра фінансів України О.О.Данилюка та інших вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави", - вказали автори постанови.

    У документі також пропонувалося визначити кількісний склад та порядок формування відповідної ТСК, її завдання, термін роботи та термін заслуховування її звіту про виконану роботу. Зокрема, до комісії мали увійти 19 народних депутатів, а працювати вона мала протягом 6 місяців.

    Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат від "Народного фронту" Олександр Кодола, його фракція голосуватиме за створення ТСК щодо офшорів.

    Попередній матеріал
    ГПУ: Банк "Хрещатик" надав кредитів на $40 млн фіктивним підприємствам
    Наступний матеріал
    Москаль розповів, де і коли заволоділи "чорною бухгалтерією" Януковича
    Теги:
    Loading...
    "Народний фронт" голосуватиме за створення ТСК щодо офшорів

    "Народний фронт" голосуватиме за створення ТСК щодо офшорів

    У ВР хочуть перетворити офшори на КІКи - Кононенко

    У ВР хочуть перетворити офшори на КІКи - Кононенко

    У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів

    У БПП заявили, що фракція підтримує створення ТСК щодо офшорів

    Колесніков і брат Ахметова вивели "Конті" в офшор

    Колесніков і брат Ахметова вивели "Конті" в офшор