5 канал

На Майдані Незалежності народні депутати влаштували мітинг – вимагали ухвалити закони

Зокрема серед учасників акції були Єгор Соболєв, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Віктор Чумак, які об'єдналися в "Ініціативу реальних дій"

Ухвалити три законопроекти: про обмеження депутатської недоторканності, про антикорупційний суд та про зміни до виборчого законодавства. Саме цього вимагали на Майдані Незалежності учасники акції: близько двох десятків людей, серед яких і народні депутати, передає "5 канал".

Зокрема Єгор Соболєв, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Віктор Чумак, які об'єдналися в "Ініціативу реальних дій". Вони вимагають від спікера Верховної Ради поставити означені законопроекти на порядок денний, а від колег – ухвалити їх вже 17 жовтня. На цю дату ініціатори змін скликають небайдужих людей під Верховну Раду.

"Важливі рішення, які справді ведуть країну вперед, у парламенті більшою мірою застрягли. І ми просимо людей зібратися і допомогти прийняти рішення: це закон про скасування депутатської недоторканності, це закон про вибори парламенту за відкритими списками партій, і найважливіший, на мою думку, закон про утворення антикорупційного суду", – каже народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв.

"Якщо ви спитаєте людей, що таке нова виборча система – я думаю, мало хто вам пояснить. Якщо хтось зможе людям пояснити ці речі: щодо недоторканності, навіщо потрібен антикорупційний суд, чому треба забороняти мажоритарку, яким чином купують голоси, яким чином відбувається, що на депутатів є конкретні докази їх злочинів, а вони не сідають у в'язницю. Я впевнений, що більш свідоме нове покоління зможе більш чітко висловлювати свої вимоги", – сказав обранець від БПП Мустафа Найєм.

5 канал

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Кропивницькому поліція та КОРД "пов'язали" 27 учасників кримінальної "сходки" – відео
Наступний матеріал
На Львівщині у військовому санаторії з'явилася "капсула щастя": що це та як діє – відео
Loading...