Олексій Арестович
Олексій Арестович Facebook / Рандеву

"На другий місяць конфлікту, в той же день, коли закатували Рибака, "95 квартал" давав концерт у Горлівці": Арестович у "Рандеву"

Читайте по-русски
Дивіться програму в суботу, 27 липня, о 20:00 на "5 каналі"

"Коли вже були загиблі українські військові, конфлікт тривав другий місяць, кажуть, що в той самий день, як закатували Рибака, "95 квартал" примудрився дати концерт у Горлівці. Тобто вони не вважають це особистим конфліктом. Їм ще потрібно буде пройти нелегкий шлях, щоб усвідомити конфлікт із так званими "ДНР","ЛНР" як власний", – про таке в суботу, 27 липня, розповість у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" Олексій Арестович.

Крім того, ведуча запитає у військового експерта про те, куди рухає Україну Зе-команда, про фронт, російську агресію та чи можливий новий Майдан. 

Довідка. Олексій Арестович – український військовий експерт, блогер. Служив у ЗСУ (капітан запасу). Обіймав посаду заступника голови Приморської районної адміністрації Одеської міської ради. Веде авторський блог в "Obozrevatel", має власний Telegram-канал "Кушетка доктора Арестовича". Знімається в кіно, в цілому, зіграв у тринадцяти кінофільмах. 

Попередній матеріал
Учасники "Ігор Нескорених" – це частина великої команди "Україна" і на полі бою, і в спортивних змаганнях – Климпуш-Цинцадзе
Наступний матеріал
"ЗнерВОВАНий Мендель": відомий продюсер порівняв образ Зеленського до і після виборів
Loading...