Екссуддя Чаус
Екссуддя Чаус 5 канал / Час. Підсумки тижня

"Ми отримали дискредитованого фігуранта": директор НАБУ вважає, що свідченням Чауса не можна довіряти

  Читайте по-русски
  За словами Ситника, відколи Чауса привезли до України, невідомо, що з екссуддею робили та де він перебував

  Словам і свідченням колишнього судді Миколи Чауса, якого підозрюють у хабарництві, довіряти не можна, бо він є "дискредитованим й, можливо, підготовленим фігурантом-свідком", вважає директор НАБУ Артем Ситник. Про це він заявив в одному зі своїх інтерв'ю, повідомляє "Українська правда".

  "Ми отримали дискредитованого й, можливо, підготовленого фігуранта-свідка Чауса, з ризиками його звернення до ЄСПЛ щодо політичного переслідування в Україні", – сказав Ситник.

  Як пояснюється, оскільки справа перетворилась на політичну, зважаючи на вивезення Чауса з України та викрадення з Молдови, фігурант звичайної справи про хабарництво може позиватись до ЄСПЛ через начебто політичне переслідування в Україні.

  За словами Ситника, відколи Чауса привезли до України, невідомо, що з екссуддею робили та де він перебував ці місяці, тому й довіряти його словами без доказів не можна.

  Директор НАБУ не виключає, що справу, де Чаус є підозрюваним у хабарництві, можуть забрати в Антикорупційного бюро, адже раніше був прецедент, коли суд забирав справи із підслідності НАБУ.

  Як повідомляє видання, Ситник підтвердив, що СБУ перевозила Чауса на вертольоті до Києва із Вінниччини. І розповів, що клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному екссудді вдалося вручити, оскільки СБУ повідомила НАБУ, що Чаус перебуває в лікарні "Феофанія".

  Як інфрормував 5.ua, працівники НАБУ затримали Чауса в лікарні "Феофанія".

  Попередній матеріал
  ООС: від початку добу окупанти п'ять разів обстріляли українські позиції
  Наступний матеріал
  Литва передала Україні 54 тис. доз вакцини AstraZeneca
  Loading...