Ніна Южаніна
Ніна Южаніна 5 канал

Ми маємо залишити бізнес у спокої і створити Нацбюро фінансової безпеки – Южаніна

Цей орган має бути створений замість податкової міліції, низки підрозділів у Нацполіції та СБУ

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова комітету ВР із питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла про ініціативу створення єдиного в Україні правоохоронного органу по боротьбі з економічними злочинами. 

На думку Южаніної, цей орган має боротися не шляхом втручання в діяльність, а "саме аналізом і збором тієї інформації, яка би надавала 100% інформацію про порушення законодавства і своєчасно припиняти такі порушення". Йдеться про Нацбюро фінансової безпеки.

"Законопроект №8157 говорить про те, що нам треба створювати новий незалежний правоохоронний повноцінний орган – Національне бюро фінансової безпеки. Він має бути створений замість податкової міліції, замість спеціальних підрозділів у Національній поліції і в Службі безпеки України. Це орган, який замінить, у тому числі, і прокурорську діяльність в цьому напрямі по контролю за економічними злочинами в Україні і за провадженнями", – пояснила голова комітету ВР.

Вона наголосила: "Ми маємо залишити бізнес у спокої і насправді зараз займатися тими злочинами, які є більшими по суті і які нашій країні зараз нібито не кидаються в очі, але стрімко розвиваються і набирають обертів. Без цих нових технологій вивчення великих баз інформації, їх отримання і запровадження нових програмних продуктів кримінального аналізу нам далі не зрушити з місця".

Докладніше дивіться у відео: 

Нагадаємо, на початку квітня Президент вніс до ВР законопроект про Нацбюро фінансової безпеки. За цим законопроектом у силовиків більше не буде можливості заходити на підприємства і перевіряти сплату податків.

Дивіться також фотогалерею: 

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Вручну, як у ХІХ столітті": як у шахтах окупованого Донбасу вугілля добувають
Наступний матеріал
В Академії патрульної поліції третій випуск: де вартуватимуть нові копи