МВФ
МВФ utmagazine.ru

МВФ закликав українську владу "захистити незалежність НАБУ та САП"

  Боротьба з корупцією – це частина зобов'язань уряду за програмою МВФ

  У МВФ висловили занепокоєння через ситуацію довкола антикорупційних відомств в Україні, зокрема – НАБУ та САП. Про це йдеться в офіційній заяві організації, передає "Укрінформ". 

  "Ми глибоко стурбовані недавніми подіями в Україні, які можуть погіршити прогрес, досягнутий у створенні незалежних інституцій, що борються з корупцією на високому рівні, включаючи Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціальну антикорупційну прокуратуру", – зазначила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

  Вона наголосила, що боротьба з корупцією є ключовою потребою для українського суспільства та "має вирішальне значення для досягнення міцного й стабільного зростання".

  Крім того, вона нагадала, що це є частиною зобов'язань уряду за програмою МВФ.

  "Ми закликаємо українську владу та парламент захистити незалежність НАБУ та САП. Ми також наполегливо закликаємо владу швидко просуватися з прийняттям законодавства, щоб оперативно впровадити незалежний Антикорупційний суд відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи, що є необхідним для надійного вирішення справ з корупції на високому рівні", – наголосив основний кредитор України.

  Нагадаємо, раніше Держдеп США відреагував на "антикорупційні війни" в Україні. У Вашингтоні ж заявили: непорозуміння довкола правоохоронних органів України можуть призвести до втрати підтримки України з боку американської адміністрації й експертного товариства Сполучених Штатів. 

  Згодом ЄС вперше пояснив свою позицію стосовно ГПУ та НАБУ. 

  Попередній матеріал
  Єльченко розповів, як Росія намагається уникнути лави підсудних у Гаазі
  Наступний матеріал
  Ситник: Напевно, моя робота в НАБУ закінчується
  Loading...