Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

"Може обернутися трагедією для країни": СКУ застеріг Зеленського від політичних переслідувань

  Читайте по-русски
  Конгрес вчергове наголошує на важливості дотримання принципів верховенства права

  Cвітовий конгрес українців та вся українська діаспора стурбовані через можливий тиск на незалежність судових та правоохоронних органів, спроби переслідування політичних опонентів та перекручення подій Революції Гідності. На цьому наголошується у заяві СКУ, опублікованій на сайті організації.

  "СКУ вчергове підкреслює важливість дотримання принципів верховенства права та неможливості здійснення політичного правосуддя й тиску на судову гілку влади. Будь-які розслідування мають відбуватися у повній відповідності до норм чинного законодавства, а не скеровуватися політичними рішеннями. Це є першочергові завдання для забезпечення людської гідності та утвердження міжнародного іміджу України як демократичної держави. Кожен громадянин України має право на законний захист і справедливий суд", – мовиться у заяві.

  Президент СКУ Павло Ґрод зазначив: "Без дотримання принципів верховенства права, поваги до прав людини, такі процеси будуть розглядатися на міжнародному рівні як політично вмотивоване правосуддя. Таке політичне правосуддя може обернутися трагедією не лише для жертв переслідувань, а й для країни в цілому".

  Це вже не вперше СКУ висловлює стурбованість на адресу президента Зеленського через політично вмотивовані переслідування – в тому числі щодо лідерів опозиції, зокрема і п'ятого президента Петра Порошенка. Конгрес також вважає неприпустимим призначення колишнього захисника втікача Януковича – Олександра Бабікова – заступником директора Державного бюро розслідувань, позаяк цим нівелюються досягнення Революції Гідності.

  Попередній матеріал
  За результатами опитування, 51% українців заявили про зменшення рівня прибутку сім'ї
  Наступний матеріал
  З 28 квітня починають діяти нові правила поповнення карт
  Loading...