Окружний адміністративний суд
Окружний адміністративний суд Фото УНН

Московський патріархат просить Окружний адмінсуд скасувати реєстрацію ПЦУ

  Читайте по-русски
  В українському філіалі РПЦ вважають, що ПЦУ нібито не має права називатися Київською митрополією Української православної церкви

  Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження за позовом Київської митрополії УПЦ МП, яка просить визнати протиправною і скасувати реєстрацію Православної церкви України. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ МП.

  Відповідачами за позовом вказані Міністерство культури і Державний реєстратор КП "Центр правової допомоги та реєстрації".

  УПЦ МП мотивувала свій позов "допущенням істотних порушень чинного на момент проведення державної реєстрації створення юридичної особи законодавства України, а також вчиненням відповідачами в адміністративній справі протиправних дій".

  Очільник юридичного відділу УПЦ МП Олександр Бахов заявив, що ПЦУ нібито не може називатися Київською митрополією Української православної церкви "тому, що первинний правовстановлюючий документ "Томос", який вони повинні були поважати і виконувати, визначає їм дві назви – "Православна Церкви України" (ПЦУ) та "Святіша Церква України" (СЦУ).

  Нагадаємо, раніше Окружний адмінсуд призупинив перейменування УПЦ МП.

  Попередній матеріал
  Хто, чому та куди: підприємці з Дніпра заявили про зникнення керівника "Софт Ойл" і пломбуванням партії мастил
  Наступний матеріал
  Звіт штабу ООС: 24 ворожих обстріли, загинув український воїн