Народний фронт

"Міжнародний фронт" проти агресора: що запропонував Бурбак у Раді

Депутатам пропонують залучити до захисту прав людей в ОРДЛО та Криму великий міжнародний гуманітарний фронт за участі G7

Фракція політичної партії "Народний фронт" запропонувала парламенту опрацювати ідею створення нового міжнародного гуманітарного формату для розгляду стану дотримання прав людини в окупованому Криму та на Донбасі. Про це заявив голова фракції Максим Бурбак на засіданні Погоджувальної ради 15 січня, передає "Укрінформ".

"Народний фронт" пропонує об'єднати парламентські сили, щоб у контексті головування Канади у G7 опрацювати з нашими міжнародними партнерами ідею створення міжнародного гуманітарного формату для розгляду стану дотримання прав людини в окупованих Криму та Донбасі. Обидві теми треба об'єднати в політичній і гуманітарній площині", – переконаний Бурбак. 

Фракція наголошує, що Крим і Донбас – це дві складові одного злочину Путіна та його камарильї проти світового порядку і України, а відтак проти агресора повинен виступати один широкий міжнародний фронт.

Новий формат, на думку Бурбака, має включати уповноважених представників Канади, країн "Великої сімки", ЄС і НАТО.

"Головним завданням такого формату міг би бути розгляд і поширення відомостей про стан дотримання прав людини на окупованих територіях. Метою цієї ініціативи є вироблення належної політичної та правової реакції міжнародної спільноти, а саме консолідований тиск на агресора, розширення та введення нових санкцій, надання українським громадянам масштабної і системної допомоги в боротьбі за відновлення порушених прав, надання Збройним силам України зброї для протидії агресору", – наголосив голова фракції "Народного фронту". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
Аirbus похвалився більшою за Boeing кількістю замовлень у 2017 році
Наступний матеріал
У МВФ оголосили претензії до законопроекту про Антикорупційний суд
Loading...