Інтерактивна карта порушень прав людини в Криму
Інтерактивна карта порушень прав людини в Криму 5 канал

У Києві презентували інтерактивну мапу порушень прав людини в окупованому Криму

Як наголосили у "Крим SOS" – на карту нанесені всі основні, проте лише видимі порушення

У Києві презентували оновлену карту порушень прав людини в окупованому Криму. Створили її за ініціативою громадської організації "Крим SOS", передає "5 канал".

На інтерактивній мапі – близько 400 випадків порушень прав людини на анексованому Росією півострові. На неї нанесли відомості про всі злочини проти людяності, починаючи з 2014 року. Правозахисники кажуть, що останнім часом окупанти змінили стратегію тиску на активістів. Кримінальних справ стало менше, а натомість значно зросла кількість переслідувань незгодних із режимом та адвокатів.

Як наголосила співзасновниця громадської організації "Крим SOS" Таміла Ташева: "Ми намагалися нанести на цю карту всі основні порушення, згідно з міжнародною класифікацією. Але те, що наносене на мапу – це тільки видимі порушення. Тобто ті, про які нам стало відомо або з офіційних джерел, або від правозахисників та активістів, які живуть на території Криму".

"Захистити права людини в Криму неможливо без міжнародної громадськості, без її підтримки, без підтримки європейського і американського політикуму. Але для того, щоб донести цю інформацію, нам необхідно використовувати більше креативності", вважає член Меджлісу кримськотатарського народу Іскендер Барієв.

Нагадаємо, моніторингова місія ООН свого часу заявляла про фіксацію тортур в кримських тюрмах.

Дивіться також фотогалерею:

У Києві відбувся Марш солідарності з кримськотатарським народом – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ГПУ: Невідомо, хто тепер розслідуватиме справи Євромайдану
Наступний матеріал
Брифінг генпрокурора після зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні – відео
Loading...