5 канал

Між Кремлем і Білим домом обов'язково відбудеться конфлікт – політолог

Ще в 2015 році Білий дім був тим гравцем, який переконував європейські столиці не розмінювати принципи на торгівлю та продовжувати санкційну політику проти РФ

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив політичний оглядач Павло Казарін.

"Ще в 2015 році саме Білий дім у Вашингтоні був тим гравцем, який переконував європейські столиці не розмінювати принципи на торгівлю, продовжувати санкційну політику щодо Російської Федерації і так далі. Тобто він був головним охоронцем ціннісного підходу. А ось тепер на дворі 2017-й, і тепер вже європейські столиці вмовляють Білий дім не розмінювати цінності на торгівлю, дотримуватися прав міжнародного права. І тепер не Вашингтон вмовляє Берлін, а Берлін вмовляє Вашингтон. Це я говорю тільки для того, щоб проілюструвати, наскільки сильно змінилася повістка навіть на кілька місяців, тому що Дональд Трамп – це не Барак Обама", – зазначив Казарін.

"Між Москвою і Білим домом обов'язково буде конфлікт. Він не може не відбутись через одну просту причину – Москва своє ідеальне майбутнє бачить у новій "Ялті", нові Ялтинські угоди – поділити світ, закріпити за собою зону відповідальності. І вона ненавидить Америку не за те, що Америка сидить в політбюро і вирішує долю світу, а за те, що Америка там сидить одна", – наголосив він.

Попередній матеріал
Київ стоїть у величезних заторах – мапа
Наступний матеріал
На сьогодні західний світ не може дозволити собі посилити санкції проти Росії - аналітик
Теги:
Loading...

У Білому домі прокоментували розмову Трампа й Путіна

Сенатор Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю

"Росія намацує лінії розлому західних держав": Байден попередив про плани Путіна вплинути на вибори в ЄС