санкції проти Росії dt.ua

На сьогодні західний світ не може дозволити собі посилити санкції проти Росії - аналітик

Раніше росіян на Донбасі стримувала від ескалації перспектива введення нових економічних санкцій

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

"Раніше росіян на Донбасі стримувала від значної ескалації чи атаки перспектива введення нових чи посилення економічних санкцій. От поки висіла ця сокира, так би мовити, вони стримувалися. Зараз той момент, коли посилення цих санкцій чи введення нових санкцій західний світ собі дозволити не може. Чому не може? Через брак внутрішньої єдності, через те, що у них внутрішні проблеми і внутрішня криза, і будь-які різкі рухи назовні можуть посилити цю кризу та зруйнувати себе зсередини. Тому вони перш за все дбають про себе, і це об'єктивна реальність", – зазначив Горбач.

"Тому зараз чекати якихось нових санкцій чи посилення старих, після оцих авдіївських подій, не варто ще й тому, що не так давно людство пережило фактичний геноцид в Алеппо, просто руйнування міста разом із людьми. І західний світ не спромігся на якісь санкції щодо агресії. Зараз таке собі геополітичне сум'яття – всі збентежені, але ніхто не знає, що робити і як реагувати", – додав він.

Попередній матеріал
Між Кремлем і Білим домом обов'язково відбудеться конфлікт – політолог
Наступний матеріал
Важко поранений в Авдіївці підполковник ДСНС прийшов до тями, його готують до операції
Loading...

"Геть російських окупантів": українці Лісабону закликали посилити санкції проти Кремля

США про можливу співпрацю з ФСБ РФ: Ми не пом'якшували санкції, це звичайний розвиток подій

США пом'якшили санкції проти ФСБ Росії