Байден
Байден business.ua

"Росія намацує лінії розлому західних держав": Байден попередив про плани Путіна вплинути на вибори в ЄС

  Віце-президент США Джозеф Байден назвав Росію найбільшою загрозою міжнародному ліберальному порядку

  Під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі віце-президент США Джозеф Байден висловив думку про те, що Путін у цьому році може втрутитися в хід виборів у Європі. Про це повідомляє Голос Америки у середу, 18 січня.

  Як зазначає видання, у своєму останньому великому виступі на посаді віце-президента Байден назвав Росію найбільшою загрозою міжнародному ліберальному порядку і заявив, що Москва спробує вплинути на хід майбутніх виборів в Європі так само як, згідно з висунутими проти неї звинуваченнями, вона робила в США.

  "При президенті Путіні Росія використовує всі можливі інструменти, щоб підточити межі європейського проекту, намацати лінії розлому західних держав і повернутися до політики, яка визначається сферами впливу", - сказав Джозеф Байден під час свого виступу.

  "В ситуації, коли багато країн Європи проводять вибори в цього року, нам слід чекати нових спроб Росії втрутитися в демократичний процес. Це станеться знову, я вам обіцяю. І знову, мета цього зрозуміла: обрушити ліберальний міжнародний порядок", – сказав він.

  За словами Джозефа Байдена, Росія має інше бачення майбутнього і намагається це бачення скрізь просувати.

  "Вони хочуть, щоб повернувся світ, де сильні нав'язують свою волю за допомогою військової сили, корупції чи злочинності, а більш слабкі сусіди – будуть слухатись", – сказав віце-президент.

  Підсумовуючи сказане, Байден зазначив, що США і Європа "повинні очолити боротьбу за захист тих цінностей, завдяки яким ми досягли нинішнього становища".

  Нагадаємо, що у жовтні минулого року Байден пообіцяв відповісти на кібератаки, в яких американська влада звинувачує Росію.

  Попередній матеріал
  Омелян не впевнений, чи будуть підвищені залізничні тарифи в цьому році
  Наступний матеріал
  У США чоловік намагався вчинити самоспалення на знак протесту проти Трампа
  Loading...

  Гройсман і Байден підбили підсумки взаємодії України та США при Обамі

  Порошенко та Байден обговорили елементи "дорожньої карти" для деокупації Донбасу

  Байден закликав Порошенка "зробити свою частину", щоб уникнути ескалації відносин з Росією