ввв polittech.org

Столиця розраховує на фінансову підтримку: міський голова Києва Віталій Кличко привітав Зеленського з перемогою на виборах

  Читайте по-русски
  Кличко побажав Володимиру Зеленському сил і мудрості в ухваленні рішень та втіленні змін, яких від нього очікують українці, які підтримали його на виборах

  Міський голова Києва Віталій Кличко привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду Президента України. Про таке передає прес-служба КМДА.

  Віталій Кличко зазначив, що новообраний президент отримав великий кредит довіри, але це – і велика відповідальність перед громадянами, відповідальність за ті кроки і зміни, які втілюватиме глава держави.

  "За вас віддала голоси і значна частина киян. Як мер столиці вітаю вас із обранням на найвищу посаду в державі. І від імені київської громади хотів би акцентувати на тих очікуваннях, реалізація яких стосується змін у життєдіяльності столиці та забезпеченні комфорту її мешканців. Перш за все, йдеться про посилення місцевого самоврядування. Києву давно потрібен закон про столицю, який дасть реальні можливості киянам впливати на управління і розвиток міста. І підтримка Президента у цьому питанні грає важливу роль", – наголосив мер столиці.

  Окрім цього, Віталій Кличко наголосив, що болючою проблемою для подальшого розвитку Києва є фінанси. "Колись 100% ПДФО залишалося в бюджеті Києва, зважаючи на статус столиці, а також – на підвищене навантаження на інфраструктуру міста. Сьогодні ж із бюджету кожного міста України забирають 40% податку на доходи фізичних осіб у держбюджет. А щодо столиці діє дискримінаційна норма – у нас відраховують 60%! А від цього залежить комфорт киян, оскільки ці кошти потрібні нам на ремонт доріг, мостів, на оновлення "втомленого" міського господарства. Тому столиця розраховує на необхідну підтримку глави держави", – сказав Віталій Кличко.

  Міський голова побажав Володимиру Зеленському сил і мудрості в ухваленні рішень та втіленні змін, яких від нього очікують українці, які підтримали його на виборах.

  Водночас Віталій Кличко подякував Президенту Петру Порошенку за розпочаті зміни в державі, за неухильний європейський курс України, досягнення безвізу, за початок процесів децентралізації влади.

  Він висловив упевненість у тому, що провівши демократичні вільні вибори, обравши нового президента, Україна не змінить європейського напрямку свого розвитку. "Наша мета – європейські стандарти життя й демократичні свободи для кожного українця", – наголосив Віталій Кличко.

  Нагадаємо, раніше президент Білорусі Лукашенко також привітав Зеленського з перемогою.

  Попередній матеріал
  Геращенко закликала підтримати закон про зняття недоторканності
  Наступний матеріал
  "Справа Курченка": ГПУ викликає на допит Ложкіна, Гонтарєву та Філатова

  Митрополит УПЦ МП привітав Зеленського та пообіцяв йому "безумовну підтримку"

  У Зеленського визнали, що не мають можливості швидко закінчити війну

  "З нетерпінням чекають на зустріч": Туск і Юнкер у спільному листі привітали Зеленського

  У Зеленського заявили, що тарифи на комунальні – "не зовсім прерогатива президента"

  Президент Зеленський: три найвірогідніші сценарії розвитку подій – ЗМІ

  Президент Білорусі Лукашенко привітав Зеленського з перемогою