Дональд Туск і Жан-Клод Юнкер
Дональд Туск і Жан-Клод Юнкер 5.ua

"З нетерпінням чекають на зустріч": Туск і Юнкер у спільному листі привітали Зеленського

  Читайте по-русски
  Чільники ЄС наголосили, що український народ продемонстрував прихильність до демократії та верховенства права

  Президент Європейської Ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер надіслали спільного листа-привітання Володимиру Зеленському.

  У зверненні побажали де-факто наступному президенту України успішного терміну. Зазначили, що "з нетерпінням чекають" на особисту зустріч із ним. Також очільники Європейського Союзу наголосили, що український народ продемонстрував прихильність до демократії та верховенства права.

  Європейські лідери пообіцяли Україні підтримку на шляху до реформ. Дональд Туск та Жан-Клод Юнкер переконані: саме подальше впровадження Угоди про асоціацію з ЄС є ключовим інструментом для реформування України.

  "Як Президент України, ви можете розраховувати на рішучу підтримку ЄС на шляху реформ в Україні, включаючи зміцнення верховенства закону, боротьбу з корупцією, підтримку макрофінансової стабільності та проведення суттєвої реформи енергетичного сектора. Ми твердо віримо, що подальше виконання ЄС і Україною Угоди про асоціацію, включаючи глибоку і всеосяжну Зону вільної торгівлі, може стати важливим інструментом у цьому питанні. Ви також можете розраховувати на постійну й незмінну підтримку ЄС суверенітету, незалежності й територіальної цілісності України. Ми хотіли б висловити вам наші найщиріші побажання успішного президентського терміну", – йдеться у листі.

  Нагадаємо, раніше Єврокомісар Ган закликав Зеленського продовжити боротьбу з корупцією.

  Попередній матеріал
  У Зеленського заявили, що тарифи на комунальні – "не зовсім прерогатива президента"
  Наступний матеріал
  У Зеленського визнали, що не мають можливості швидко закінчити війну
  Loading...