Олександр Дубінський
Олександр Дубінський Скріншот відео

Мін'юст отримав доручення суду США вручити Дубінському та Коломойському повістки – документ

Читайте по-русски
В українському міністерстві пояснили, яким буде процес вручення документа нардепу та кінцевому бенефіціару телеканалу "1+1"

До Мін'юсту України надійшло доручення вручити повістки народному депутату Олександру Дубінському та представнику ТОВ "Телерадіокомпанії "Студія 1+1". Доручення відомство отримало від Окружного суду США Південного округу Нью-Йорка. Про це міністерство повідомило "Детектору медіа" у відповідь на запит.

Доручення відомство отримало 23 березня 2020 року.

За його даними, повістки адресовані Олександру Дубінському, кінцевому бенефіціару телеканалу "1+1" Ігорю Коломойському та авторам програми "Гроші".

"Судові повістки містять повідомлення про подання позову проти осіб, яким адресовані документи, до Окружного суду США Південного округу міста Нью-Йорк та про необхідність у 21-денний строк від дати отримання повістки і копії позову надати відзив на позов позивачу і суду. У разі ненадання відповіді судом за замовчуванням буде винесено рішення проти вищезгаданих осіб", – повідомили в Мін’юсті.

У відомстві уточнили, що протягом 14 днів мають доручити вручення цих документів відповідному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції. Це управління протягом 14 календарних днів має надіслати ці доручення до суду за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи. Воно також встановлює строк для його виконання.

"Суд України викликає особу, щодо якої необхідно вчинити процесуальні дії, і пропонує отримати судові документи. Особа, яка отримала документи, ставить свій підпис на підтвердженні про вручення документа", – пояснили в Мін’юсті.

Зазначимо, 19 березня про це в Facebook також написав колишній народний депутат, правник Геннадій Москаль, який консультує українсько-американського бізнесмена Алекса Ровта.

Довідково:

Справа, за якою Дубінського та Коломойського викликають на допит, стосується позову українсько-американського бізнесмена Алекса Ровта, який подав його через відеоблог "Дубінізми" в ефірі "1+1" та сюжет у програмі "Гроші" на "1+1".

У дописі нардепа Дубінського від 30 січня йдеться, що бізнесмени з США Алекс Ровт та Імре Пак замішані в корупційних схемах щодо Одеського припортового заводу. 3 лютого в програмі "Гроші" на каналі "1+1" вийшов сюжет про те, що люди Алекса Ровта нібито збиралися заплатити 5 млн доларів за посаду директора Одеського припортового заводу. Схожий сюжет вийшов і в блозі "Дубінізми" на "1+1".

26 лютого стало відомо, що Федеральний суд США взяв до розгляду позов українсько-американського бізнесмена Алекса Ровта до народного депутата Олександра Дубінського.

Попередній матеріал
МВФ: Світова криза офіційно настала – чого чекати
Наступний матеріал
НАТО розгляне можливість додаткової підтримки для України – подробиці
Loading...