Сергій Пашинський
Сергій Пашинський nfront.org.ua

Міністр фінансів Данилюк працює на Російську Федерацію - Пашинський

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський заявив, що міністр фінансів України Олександр Данилюк працює на Російську Федерацію

"Я скажу, що  у мене є глибоке переконання і я відносно цього мав розмову із головою СБУ і з генеральним прокурором України, що, на жаль, дуже багато чиновників, які зараз відповідають у тому числі за фінансування армії, вони використовують такі бюрократичні перепони, щоб заблокувати ті чи інші програми, які Росія вважає перспективним… У нас дуже складна бюрократична структура. Наприклад, сьогодні Юрій Луценко сказав, що він вважає, що в діях міністра фінансів Данилюка є ознаки службової недбалості. Це він так сформулював юридично. А я вважаю, що пан Данилюк працює на Російську Федерацію. Тому що він робить все можливе для заблокування фінансування Збройних сил України", – заявив Пашинський.

"Звичайно, це серйозне звинувачення. Більше того, я буду добиватися притягнення цієї особи до кримінальної відповідальності. Так не може бути, що у воюючій країні якийсь чиновник, навіть якщо він міністр, робив усе, щоб заблокувати", – додав він.

Після заяв у прямому ефірі голови Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського ведуча запросила міністра фінансів Олександра Данилюка в ефір.

Повну версію розмови з головою Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони дивіться у відео:

Попередній матеріал
Шкіряк прокоментував повідомлення про замах на Президента
Наступний матеріал
Зворушливо до сліз: як прифронтова Авдіївка відзначила День Прапора
Loading...

Час. Підсумки дня: ексклюзивне інтерв'ю з Сергієм Пашинським

"Дуже сподіваюсь, що це не помста": Данилюк прокоментував підозру проти нього ГПУ

Трамп привітав Україну з Днем Незалежності

Тристороння контактна група погодила "шкільне перемир'я" на Донбасі

В Україну прибув глава Пентагону

"Нарешті вдягнув": Полякову таки вдягли електронний браслет