5 канал

"Дуже сподіваюсь, що це не помста": Данилюк прокоментував підозру проти нього ГПУ

  За словами чільника Мінфіну, жодної підозри чи інших документів від правоохоронців він не отримував

  Міністр фінансів України Олександр Данилюк, який нині перебуває у відпустці, відреагував на підозри ГПУ в ухиленні від сплати податків. Свій коментар він розмістив на сторінці у Facebook.

  "Сьогодні мій перший день відпустки… І сьогодні дізнаюся з преси, що Генеральна прокуратура України мене нібито в чомусь підозрює. Дуже сподіваюся, що це не є політично вмотивованим і не є помстою за те, що було зроблено, щоб перекрити корупційні схеми, унеможливити розкрадання бюджету та неефективне використання державних коштів", – зазначив Данилюк.

  Він також відзначив, що жодної підозри чи будь-яких інших офіційних документів від ГПУ або інших правоохоронних органів у справі щодо несплати податків не отримував.

  "Виявляється, що вже є рішення суду про перевірку податковою. Інноваційним вважаю інформування про проведення перевірки через пресу. В нашій країні то на допит по радіо викликають, то про підозру у Facebook оголошують. Можливо, варто зробити окремий телеканал або групу в Facebook саме для цих цілей?" – питається міністр фінансів.

  Він наголошує, що всі податки із зароблених коштів сплатив, а правоохоронці мають ретельніше перевіряти тих посадовців, які мають величезні статки і не мають за плечима "бізнесового минулого".

  "Також виникають питання щодо компетенції та мотивації людей, які побудували цілу справу проти мене, оцінюючи виключно період роботи на держслужбі (2010-2014 рр.), і не враховуючи період роботи в приватному секторі, зокрема, багаторічну роботу на провідних посадах у різних компаніях за кордоном. Цікавий прецедент для тих політиків та держслужбовців, які взагалі не працювали в приватному секторі. Чомусь правоохоронці не поспішають перевіряти тих з них, які мають розкішні будинки та дорогі автомобілі", – сказав очільник Мінфіну.

  Нагадаємо, 31 липня стало відомо, що ГПУ підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків.

  Попередній матеріал
  На Хортиці спалахнула масштабна пожежа – гасили кілька годин
  Наступний матеріал
  Природні дива: У Китаї посеред літа сніг вкрив ціле озеро
  Loading...