Володимир Цибулько
Володимир Цибулько 5 канал

"Мєлкіє шалості": політексперт пояснив, чому кандидати в президенти порушили закон на дільницях

Читайте по-русски
На жаль, законотворець не може формувати параметри політичної культури

В ефірі виборчого телемарафону на "5 каналі" політичний експерт Володимир Цибулько прокоментував голосування на виборах певних кандидатів у Президенти України, які, вочевидь, порушили при цьому вимоги закону.

"Це мєлкіє шалості", – так Цибулько відреагував на поведінку чоловіка Юлії Тимошенко на виборчій дільниці, яка більше скидалася на проведення агітації. 

Прокоментував експерт і дії лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка, який на камеру продемонстрував власний бюлетень, чим порушив виборче законодавство. "Олег Валерійович – радикал", – нагадує експерт.

Разом із тим, він пояснює, чому перелічені порушення несуттєві.

"Для того, щоб визнати вибори на дільниці недійсними, треба, щоб там було перевищення виборчого списку більш як на 10%, зіпсованих бюлетенів теж десь 10%, тобто мусять бути такі показники, які ставлять під сумнів об'єктивність голосування. Індивідуальні порушення, типу як Ляшко вчинив, журяться пальчиком. Це не змінює логіки великих чисел, логіки самого процесу це не змінює", – зазначає Цибулько.

Він також констатує: "Законотворець не може формувати параметри політичної культури, а те, про що ми говоримо, – це елементи політичної культури. І, на жаль, частина політикуму в нас хоче хайпонути у певних ситуаціях і, мені здається, це елементи хайпу, а не якогось злого умислу".

Попередній матеріал
Основні заяви Петра Порошенка під час голосування – включення
Наступний матеріал
"Прес-конференція консорціуму "Національний екзит-пол – 2019" – відео
Loading...