Паспорт України
Паспорт України Facebook / Петро Порошенко

Мешканці ОРДЛО мають здобувати українське громадянство заново – відомий телеведучий Дроздов

Читайте по-русски
Він вважає, що Україна може відкрити двері перед мешканцями ОРДЛО, але тільки на жорстких умовах

Відомий телеведучий Остап Дроздов пропонує позбавити українського громадянства тих, хто за шість років окупації так і не виїхав з ОРДЛО. Про це він заявив у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на 5 каналі.

Таку заяву журналіст зробив після перегляду кадрів з акції в Луганську, де понад дві тисячі людей утворили живий ланцюг "Ми хотим в Россию".

"Ми не будемо розбиратися одинично з усіма. Ми повинні підійти до цього (питання, – ред.) цинічно. Всі люди, які шостий рік живуть в "ДНР/ЛНР", які збираються (на акції, – ред.) на "Ми хотим в Россию", або це питомо внутрішньо підтримують, або не говорять щось проти. Вони для мене є втрачені люди. Як громадян України я їх не бачу", – сказав Дроздов.

Він пропонує поставити перед мешканцями ОРДЛО, які не виїхали з непідконтрольних територій, жорсткі умови.

"Моя позиція як громадянина – ми відкриваємо для них двері, але на умовах. Я хотів би, щоб перед цими людьми поставили дуже жорсткі фільтри, тому що автоматично роздати українські паспорти всім тим, хто їх свого часу палив або крадькома десь ховав, це буде несправедливо якраз до тих 13 тисяч, які мають все ж таки іншу мотивацію.

Якщо ти не виїхав, ти автоматично позбавляєшся громадянства. І пізніше держава каже: "Набувай заново, але ми тебе маємо перевірити", – пропонує Дроздов.

На запитання ведучої, як щодо тих осіб, які з певних обставин не могли покинути окуповані території, він додав: "Вони повинні вибачитися і сказати, що вони готові трохи почекати, поки розберуться. Бо ми якщо почнемо бавитися у півкроки, вони нас просто задушать. Бо до певної міри це є страшні люди".

Відео повністю дивіться тут:

Як повідомляли раніше, Остап Дроздов у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" також заявив, що президент України Володимир Зеленський дає моду на дилетантство.

Попередній матеріал
Група Продовженого Дна #313: Армія, Віра, Вова! – у гостях Віктор Литовченко
Наступний матеріал
"Зеленський – президент кишково-шлункових трактів із правом голосу" – Остап Дроздов
Loading...

"Постановка у стилі Путіна?": ЗМІ з'ясували, з ким міг зустрічатися Зеленський у Золотому

"Потрібен новий закон": голова ЦВК пояснив, чому вибори в ОРДЛО наразі неможливі

Візит французьких посадовців до Луганська: з'явилася реакція посольства Франції

Окупанти активно маскують на передовій танки і САУ – Міноборони

Пенсіонерам з ОРДЛО не виплатили понад 33 млрд грн – Денісова

Постачання газу в ОРДЛО: "Нафтогаз" поставив крапку в цьому питанні