Ігор Семиволос
Ігор Семиволос Facebook / За Чай.com

"Мають зібрати валізи і через міст виїхати до батьківщини" – експерт про росіян, які оселилися в Криму після окупації

Читайте по-русски
Насильницька зміна населення в окупованому Криму Росією є міжнародним злочином, впевнений Ігор Семиволос

Зміна демографічного складу окупованих територій згідно з  міжнародним правом є злочином, тому після деокупації Криму всі росіяни, які переселилися на півострів за цей час, мають його залишити. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

"Міжнародне право говорить про те, що це злочин – міняти демографічну ситуацію на окупованих територіях. Багато хто закидає це Ізраїлю, думаю, що росіяни також підпадають під цей злочин. Відповідно, після деокупації всі ці пани і підпанки мають зібрати свої валізи і через міст виїхати до своєї батьківщини", – наголосив він.

"Ми спираємося на міжнародне право, а міжнародне право говорить про те, що насильницька зміна населення під час окупації є карним злочином. І ці люди, які приїжджають, адміністрація, чи інші – вони також вчиняюють злочин. Ми не будемо потурати злочину, не будемо пробачати цей злочин, а будемо діяти відповідно до міжнародного права, пріоритет якого в нас у країні є", – пояснив Семиволос.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, у січні Кримська правозахисна група оприлюднила дані щодо кількості росіян, які оселилися на півострові після його окупації.

Попередній матеріал
Що сталося на Банковій, "червона" зона карантину та ціна на газ після березня – "Велика політика"
Наступний матеріал
"Червона" карантинна зона на Київщині – як люди ставляться до обмежень
Loading...