Володимир Зеленський на нараді РНБО
Володимир Зеленський на нараді РНБО president.gov.ua

Зеленський затвердив стратегію деокупації та реінтеграції Криму

  Читайте по-русски
  Згідно зі стратегією, у рамках державної політики щодо забезпечення деокупації території Криму Україна ініціює міжнародний переговорний процес

  Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Криму та Севастополя.

  Як повідомила в середу, 24 березня, прес-служба Зеленського, документ визначає комплекс заходів дипломатичного, військового, економічного, інформаційного, гуманітарного та іншого характеру, спрямованих на відновлення територіальної цілісності, державного суверенітету України у міжнародно визнаних кордонах шляхом деокупації та реінтеграції Криму.

  "Згідно зі стратегією, у рамках державної політики щодо забезпечення деокупації території Криму Україна ініціює міжнародний переговорний процес щодо визначення модальностей звільнення тимчасово окупованої території та відновлення на цій території конституційного ладу України, ґрунтуючись, зокрема, на положеннях Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, а також на результатах діяльності "Кримської платформи", – йдеться в документі.

  Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що після окупації Криму, яка триває вже сім років, Росія поступово почала перетворюватися на велику Північну Корею.

  Попередній матеріал
  Експрем'єру Азарову повідомили про держзраду через погодження Харківських угод
  Наступний матеріал
  Конституційний Суд відмовився відкривати провадження у справі щодо призначення Шкарлета міністром
  Loading...

  "У Криму йде тотальне несприйняття росіян": переселенка про готовність жителів півострова повернутися в Україну

  Уряд затвердить детальний план заходів на виконання стратегії деокупації Криму – Кулеба

  "Стратегія у трьох пунктах": Клімкін розповів, як повернути Крим

  Новий мирний план: коли ми повернемо Донбас та Крим – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова

  До стратегії повернення Криму не додали принципові пропозиції кримських татар – Чубаров

  Націоналізація "Мотор Січі" та можливі кримінальні провадження через голосування за Харківські угоди – які рішення ухвалили на засіданні РНБО