Юлія Вусенко
Юлія Вусенко Facebook

Луцька депутатка від "Самопомочі" йде на вибори з "Європейською солідарністю"

Читайте по-русски
Вона зазначила, що народні депутати від "Європейської солідарності" у Верховній Раді захищають мову, армію, стримують капітуляцію влади перед агресором

Депутат Луцької міської ради із фракції "Самопоміч", волонтерка Юлія Вусенко заявила про те, що буде балотуватися на місцевих виборах від партії "Європейська солідарність". Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Я йду на місцеві вибори із партією "Європейська солідарність". На з'їзді сьогодні було чітко озвучено стратегію розвитку держави, а також представлено багато енергійних фахівців з усіх куточків України. Саме політична сила "Європейська солідарність" на місцевих виборах згуртує навколо себе людей, які по-справжньому переживають за майбутнє, а не розвішують білборди по всій країні!" – вважає луцька активістка.

Вона зазначила, що народні депутати від "Європейської солідарності" у Верховній Раді захищають мову, армію, стримують капітуляцію влади перед агресором.

"Місцеві вибори на Волині мають стратегічне значення для України. Наступ олігархату з російською агентурою на державність України, зрощення криміналітету з місцевими феодалами, але і останні події в сусідній Білорусі спонукають до проактивних дій.
Час давати відсіч не лише агресору, але й тим, що вже завтра хочуть забрати нашу з Вами свободу на Волині, зацементувавши свою владу", – застерігає Юлія Вусенко.

"Час дати по руках тим, хто забирає можливість чесно працювати і розвивати бізнес, тим, хто сіє страх! Важливо, щоб у місцевих радах було побільше патріотичних, досвідчених та спроможних змінювати ситуацію на краще", – переконана Вусенко.

"Закликаю усіх, особливо тих, хто має досвід співпраці зі мною як з депутаткою чи то секретарем міськради, приєднуватися до боротьби за Волинь без злочинного олігархату та дилетантства "нових", – пише активістка.

"Я щиро вірю, що саме наші команди принесуть європейські стандарти життя в кожне місто та селище", – наголошує Юлія Вусенко.

На її переконання, шлях до перемоги здолає той, хто не боїться олігархів та їхніх продажних медіа, не боїться брати відповідальність за себе і державу, не боїться важкої праці.

Нагадаємо, під час з'їзду партії наголосили, що "ЄС" йде на місцеві вибори з командою патріотів, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів, бо від результатів цієї кампанії залежить доля країни.

 

Попередній матеріал
Як змінюються правила в'їзду до Болгарії, Словаччини та Угорщини з 1 вересня
Наступний матеріал
У "Нафтогазі" підвищили ціну на газ для населення у вересні на 45% – як пояснюють
Loading...

"Зажали" $4000 – віддайте хоч три копійки": Порошенко на з'їзді "ЄС" різко звернувся до влади

Є три ключі, як не дозволити дилетантам знищити Україну – Гайдукевич на з'їзді партії "ЄС"

"Спекуляції на тему війни та миру і вкрадені успіхи в розбудові інфраструктури" – Забродський про політику чинної влади

"Господь нам ставить велику мету" – протоієрей ПЦУ на з'їзді партії "ЄС"

Іванна Климпуш-Цинцадзе очолить список "ЄС" у Закарпатську облраду – рішення з'їзду партії

Від цієї кампанії залежить доля країни: "ЄС" об'єднає на місцевих виборах патріотів та професіоналів