Ірина Луценко
Ірина Луценко 5 канал

Луценко назвала ТОП-3 законопроекти, які Рада має проголосувати до виборів

Основне питання, яке буде проголосоване депутатами, дасть можливість зберегти міжконфесійний мир в Україні

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко розповіла, які законопроекти найперше мають підтримати депутати до президентських виборів-2019.

Так, вона підтвердила: одні з головних питань – закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО (потрібно щонайменше 300 голосів), а також законопроект щодо добровільних переходів вірян до ПЦУ.

"Зміни до Конституції, які голосувалися в першому читанні, вже показали, що зал дає результат у 320-340 голосів. Я впевнена, що крім Опозиційного блоку, не буде жодної фракції, яка би не проголосувала за курс на ЄС і НАТО. Це вже невідворотно, зрозуміло, і 68-75% (залежно від регіону) осіб, які підтримують ці прагнення, показують – іншого шляху немає. Це буде проголосоване", – переконана Луценко.

Ще одне важливе питання – декомунізація останнього великого регіону України.

"Будуть проголосовані зміни до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області. Це рішення також обов'язково, я впевнена, буде проголосоване. Я думаю, що і питання добровільного обрання вірянами, до якого Патріархату переходити, до якої Церкви себе відносити – також буде проголосоване, тому що воно закладене в Конституції, яка гарантує захист, безпеку і заборону дискримінації за будь-якими питаннями", – зазначила представник Президента в Раді.

Вона додала: "Це основне питання, яке буде проголосоване депутатами, дасть можливість зберегти міжконфесійний мир, щоб не було жодного протистояння, тиску будь-якого. Самі громадяни мають отримати це право".

Більше подробиць дізнайтеся у відео: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Від "Стугни" до РСЗВ "Вільха": Пашинський розповів про зброю, що прямує до української армії
Наступний матеріал
Парад зірок: у Львові сотні охочих взяли участь у традиційній ході звіздарів